३० श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 15, 2022

बुटवल। लुम्बिनीका नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कुलप्रसाद केसीले पद तथा गोपनीयताको सपथ लिँदै छन् । उनी सहित ७ जना मन्त्रीले पनि एकैसाथ सपथ ग्रहण गर्दैछन् । प्रदेश प्रमुखको कार्यालयमा बिहीबार एक समारोहकाबीच मुख्यमन्त्री केसी सहित मन्त्रीहरुलाई प्रदेश प्रमुख अमिक शेरचनले सपथ ग्रहण गराउँदै छन्। ४ बिना बिभिागिय र २ कार्यालयगत मन्त्रालयको जिम्मेबारी सहित ६ मन्त्रीले पदभार ग्रहण गर्न लागेका हुन्।

केसी क्याबिनेटमा केसी सहित नेपाली कांग्रेसबाट डिल्लीबहादुर चौधरी ग्रामीण बिकास मन्त्री, जनता समाजवादी पार्टी जसपाबाट सहसराम यादव भौतिक पूर्वाधार विकास मन्त्रीको जिम्मेवारीमा रहेका छन् भने माओवादी केन्द्रका कृष्णध्वज खड्का, शुर्य चिन्हबाट निर्वाचन जितेका अजय शाही, जसपाका पुर्मती ढेंगा र सुमन शर्मा रायमाझिले बिना बिभागिय मन्त्रीको रुपमा नियुक्त हुँदैछन्।

यता नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्रका सांसदहरु मन्त्री बन्नको लागि रुचि देखाएपनि तत्काल मन्त्री थप्ने अवस्था नभएको स्रोतले बताएको छ। विश्वासको मत लिएसंगै मन्त्रीमण्डल बिस्तार हुने गठबन्धन स्रोतले बताएकोछ ।मन्त्री बन्ने चर्चामा नेपाली कांग्रेसका बिर बहादुर राना, निर्मला क्षेत्री, रमा अर्याल, माओवादी केन्द्रबाट सुदर्शन बरालको नाम चर्चामा रहेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुनको मूल्य ४०० रुपैयाँ घट्यो लुम्बिनी सरकारको आम्दानीः तलब भत्ता समेत पुग्दैन, कर्मचारी पाल्न ‘अरुको भर’ फलफूल र तरकारीको मूल्य : सबैभन्दा सस्तो सेतो मुला, महंगो किवी शुद्धोधन ३ मा सुकुम्बासी जग्गा नापजाँच सुरु २४ वर्षीया पुष्पा बुढाथोकी १ महिनादेखि सम्पर्कबिहीन भ्रष्टाचार र वंशवाद भारतका दुई शत्रु: माेदी साउनको अन्तिम सोमबार देवघाटमा भक्तजनको घुइँचो (फाेटाेफिचर) राप्रपा नेपालको केन्द्रिय समिती बैठक शुरु, प्रतिवेदनहरु प्रस्तुत हुदैँ कम्युनिष्ट पार्टी भन्ने बित्तिकै जनता डराउने अवस्था आयोः मन्त्री चौधरी मध्य भोटेकोशी जलविद्युत अझै १ करोड ५४ लाख रुपैयाँ नोक्सानमा श्रावणको अन्तिम सोमबार : शिवालयमा भक्तजनको भीड रुस्दीमाथि छुरा प्रहारः चुकिल लगाएर कोठाभित्रै बस्छन् आक्रमणकारीका बाबु कमल थापाले गरे राष्ट्रपति भण्डारीको निर्णयलाई स्वागत माओवादी स्थायी कमिटी बैठक दिउँसो १ बजे बस्दै ७५औँ स्वतन्त्रता दिवस मनाउँदै भारत रुपन्देहीमा अज्ञात समुहको गोली प्रहारबाट बिकास गुरुङ घाइते नागरिकता विधेयक : यस्तो छ अबको संसदीय प्रक्रिया बुटवलको सडकको अवस्थाः जनसरोकारको बिषय बुटवलमा आज बिहानैदेखि ७ घण्टा विद्युत अवरुद्ध हुने विवेकशील साझाको अध्यक्षमा समीक्षा बास्कोटा