२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

????????????????????????????????????

साउन २७,
काठमाण्डौं । निजी क्षेत्रको वायुसेवा कम्पनी बुद्ध एयरले काठमाडौंबाट विराटनगरका लागि दैनिक ६ उडान गर्न थालेको छ। कम्पनीका अनुसार त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट प्रत्येक दिन बिहान ८ः३० र १०ः५५, मध्याह्न १२ः३५, दिउँसो १ः३०, ३ः०० र ४ः०० तथा साँझ ५ः३० बजे विराटनगरका लागि उडान हुन थालेका छन्।

विराटनगरबाट काठमाडौं आउँदा भने बिहान ८ः०० र ९ः४०, मध्याह्न १२ः०५, दिउँसो १ः४५, २३ः३० र ४ः१० तथा साँझ ६ः२० बजेको उडान तालिका बनाइएको बुद्धले जनाएको छ। त्यसैगरी तुम्लिङटारबाट विराटनगरका लागि पनि दिनको पाँच उडान गर्न थालिएको कम्पनीले जानकारी दिएको छ। बुद्धसँग हाल ७२ सिट क्षमताका सातथान ‘एटिआर७२-५००’, ४७ सिटे तीन ‘एटिआर४२-३२०’ तथा १८ सिटे दुई ‘बिचक्राफ्ट-१९००डी’ सिरिजका जहाज छन्। हाल यसले काठमाडौंबाट नेपालगन्ज, भैरहवा, भरतपुर, सिमरा, जनकपुर, विराटनगर, भद्रपुर, पोखरा, धनगढी र तुम्लिङटार गन्तव्यका लागि दैनिक चार दर्जनहाराहारी उडान गरिरहेको छ।

त्यसैगरी काठमाडौंबाट ‘माउन्टेन फ्लाइट’ र पोखरा विमानस्थलबाट ‘अन्नपूर्ण माउन्टेन फ्लाइट’ पनि गरिरहेको छ। त्यस्तै विराटनगरबाट तुम्लिङटार, पोखराबाट भरतपुर र भैरहवा उडान पनि गरिरहेको छ । आन्तरिक उडानसँगै भारतका बनारस र कोलकाताका लागि नियमित उडान गर्दै आएको छ। बुद्धले आर्थिक वर्ष २०७५/७६ मा १४ लाख ४८ हजार ४ सय २८ यात्रु बोकेको थियो। अघिल्लो आर्थिक वर्ष २०७४/७५ मा भने १२ लाख ७८ हजार ६ सय १५ यात्रु बोकेको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार