२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन २५,
भारतीय क्रिकेट टिमका खेलाडी सुरेश रैना कम्तिमा दुई महिना मैदान बाहिर हुने भएका छन । पछिल्लो पटक राष्ट्रिय टिममा खासै नदेखिएका रैनाको खुट्टाको सल्यक्रिया भएको छ । जसका कारण उनले कम्तिममा ६ हप्ता आराम गर्नुपर्ने हुन्छ ।

रैनाको नेदरल्याण्ड्सको एम्सटरड्याम घुँडाको सल्यक्रिया भएको छ । गत सिजन देखि घुँडाको चोटबाट गुज्रिरहेका रैनाको यो सल्यक्रिया पछि अर्को महिनाबाट सुरु हुने भारतीय घरेलु प्रतियोगिता गुमाउने भएका छन । सल्यक्रियापछि रैनाले फिजियोथेरापी पनि गुर्नपर्नेछ । जसका कारण उनी मैदानमा फर्कन समय लाग्ने बताइएको छ । रैनाले भारतीय क्रिकेट टिमका लागि १८ टेष्ट, दुई सय २६ एकदिवसिय र ७८ टी–२० खेल खेलका छन । उनले अन्तिम पटक राष्ट्रिय टिमबाट २०१८ को जुलाईमा इंग्ल्याण्ड विरुद्ध भएको एकदिवसिय खेल खेलेका थिए ।- एजेन्सी

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह