३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

बुटवल । नेकपा एमालेले प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीलाई बन्धक बनाइएको आरोपको खण्डन गरेको छ । आफूलाई बन्धक बनाइएको भन्दै प्रदेश सांसद ओलीले विहिबार दिउसो पत्रकार सम्मेलन गरी दिएको प्रतिक्रियाको खण्डन गर्दै एमालले उक्त कुरामा कुनै सत्यता नभएको स्पष्ट पारेको छ ।

Advertisement

विगत केही दिनदेखी सम्पर्क विहिन भएकी खत्रीले दिउसो नेकपा माओवादीले आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा सहभागी भई आफूलाई मुख्यमन्त्री कार्यालयमा बन्धक बनाई राखिएको र आफू भाग्न सफल भएको बताएकी थिइन् । ओलीको उक्त आरोप लगत्तै एमालेले आजै पत्रकार सम्मेलन गरी उनकै राजीखुशीमा मुख्यमन्त्री कार्यालयमा बसेको जनाएको छ ।एमालेलाई बदनाम गरी कमजोर बनाउने उद्देश्यले आरोप लगाइएको एमालेले जनाएको छ ।

एमाले लुम्बिनी प्रदेशका प्रमुख सचेतक भूमिश्वर ढकालले विमला खत्रीलाई राजीखुशी अनुसार नै व्यवहार गरेको बताए । खत्रीले आफूहरुसँग एमालेमा आउन राजि भएको बताउँदै उनको इच्छा अनुसार नै मुख्यमन्त्री निवासमा परिवारका दिदी भिनाजुसहित बसेको उनले बताए ।

ढकालले प्रदेश सांसद खत्रीलाई राजिखुशी नै दाङबाट बुटवल ल्याएको बताए । ‘त्यतीका लामो बाटो थियो । उहाँसँग मोबाइल थियो । दिदीसँग आनन्दले एउटै सिटमा बसेर आउनुभएको थियो ।’ उनले भने । बुटवलमा विमलालाई अन्तै बस्ने व्यवस्था गरे पनि उनकै इच्छा अनुसार मुख्यमन्त्री निवासमा राखीएको ढकालले दाबी गरे ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेकपा (मसाल) प्यूठानका संस्थापक गुरुङको निधन जबरजस्ती करणीको मुद्दा दर्ता गर्ने धम्कीसहित १८ लाख असुल्ने तीन महिला पक्राउ बुद्धभूमि नेपाल हाइड्रोपावरले सर्वसाधारणलाई शेयर जारी गर्ने पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो