१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

भैरहवा । फिटनेश तथा जिमको लागि आवश्यक पर्ने सामग्री बिक्रिी गर्दै आइरहेको फिटनेश च्वाइसले भैरहवामा आफ्नो शाखा विस्तार गरेको छ । विशेष गरि घरमै बसेर व्ययाम गर्न मिल्ने सामग्रीहरु बिक्रि गर्ने गरेको फिटनेश च्वाइसले नेपालमा २० वटा बिक्रि केन्द्र मार्फत सेवा प्रधान गरिरहेको प्रबन्ध निर्देशक उत्तम सिलवालले जानकारी दिए ।

भैरहवाको विद्युत कार्यालय अगाडि सुरु भएको फिटनेश च्वाइसाबाट अमेरीका, बेलायत, कोरिया, ताइवान र चीनमा बनेका ब्राण्डेड फिटनेशका सामानहरु बिक्रि गरिने सिलवालले बताए । २२ वर्षदेखी फिटनेस सामग्री बिक्रि बितरण र बिक्रि पछिको सेवा समेत प्रदान गर्दै आइरहेको फिटनेश च्वाइसले गुणस्तरीयतालाई समेत ध्यान दिएको सिलवालले बताए ।

भैरहवाको बितरण केन्द्र र काठमाण्डौंको बिक्रि कक्षमा पाइने उपकरणको मुल्य एकै भएकोले यस्ता सामान खरिद गर्न काठमाण्डौं नै धाउनु पर्ने अवस्थाको अन्त्य हुने भैरहवा बिक्रि कक्ष प्रमुख रीमा अर्यालको भनाई छ । उनले जिमका सबै सामानहरु, बिभिन्न किसिमका ट्रेडमिलहरु, कर्डियो, स्पाका सामान, फ्लोरिङ तथा आउटडोर फिटनेशका सामानहरु भैरहवा बिक्रि कक्षमा उपलब्ध रहेको जानकारी दिइन ।

भैरहवा बिक्रि कक्षको सुभारम्भ गर्दै सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष भिष्म न्यौपाने ‘सर्वज्ञ’ ले अहिले कोभिडको महामारीमा स्वास्थ्य सुरक्षा नै मूख्य रहेको बताए । उनले अहिले कोभिडको कारण बाहिर गएर ब्यायम, मर्निङ वाक लगायत गर्न गाह्रो भएको तथा सुरक्षाका कारण बाहिर जान नसक्नेका लागि फिटनेश च्वाइसले उत्तम विकल्प दिएको बताए । उनले घरभित्रै गर्न सक्ने ब्यायमको लागि आवश्यक पर्ने सामग्रीको बिक्रिकक्ष खुल्नु महत्वपूर्ण रहेको बताए । भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय बिमानस्थलको कारण निकट भविष्यमै अन्तर्राष्ट्रि स्तरको शहर बन्न गइरहेकोले अब यहा पार्क बनाई सबैले ब्यायम गर्न सक्ने सामग्री राख्न अपरिहार्य रहेको उनले बताए ।

फिटनेश च्वाईसका ब्राण्ड एम्बेसडर तथा मिस्टर नेपाल महेश महर्जनले फिटनेशको लागि बडी बिल्डिङ मात्र नभई खेल पनि उत्तिकै महत्वपूर्ण रहेकोले खेल र फिटनेशको माध्यमबाट देशलाई चिनाउन सकिने बताए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै