२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन २३,
नयाँ दिल्ली । भारत र वेष्ट इन्डिज विचको पहिलो एकदिवसिय खेल आज राति हुँदैछ । तीन वटा टी-२० सिरीजको उपाधि क्लिनस्विप गरेको भारतले एकदिवसिय खेलमा पनि आफुलाई बलियो स्थितीमा राखेको छ । पछिल्ला ५ वटा एकदिवसिय सिरीजमा भारतले चार वटामा जित हात पारेको छ भने एक सिरीज वेष्ट इन्डिजले जितेको छ ।

२०१७ मा वेष्ट इन्डिजले अन्तिम पटक भारत विरुद्ध सिरीज जितेको थियो । वेष्ट इन्डिजका जेसोन होल्डर टिममा फर्किएका छन । जसले गर्दा टिम टी २० को भन्दा बलियो देखिएको छ । यस्तै जोन काम्बेल, रोस्टोन चेज र किमो पउल पनि टिममा फर्किएका छन । एकदिवसिय खेलमा वेष्ट इन्डिजले पछिल्ला पाँच खेलमा चारमा हार र एकमात्र जितेको छ। भारतले तीन जित र दुई हार ब्यहोरेको छ । आजको खेलमा क्रिस गेल पनि टिममा फर्किएका छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर