११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल। बारबरा फाउण्डेशनले बुटवलका वरिष्ठ फिजिसियन डा. नन्दु पाठकलाई सम्मान गरेको छ । पाठक ‘कोभिड–१९ विशिष्ट सम्मान‘बाट सम्मानित भएका हुन्। अमेरिकन बारबरा फाउण्डेसनले कोरोना नियन्त्रण र रोकथामका लागि चिकित्शकको तर्फबाट उत्कृष्ट भूमिका निर्वाह गरेको भन्दै सम्मान गरेको हो । सम्मानित हुनेमा डाः पाठक परेका हुन् ।

देशभरका २० चिकित्सकसहित नर्सिङ स्टाफ र सहयोगी गरी १ सय जनालाई सम्मान गरिएको हो । शनिबार काठमाडौंमा एक कार्यक्रमका बीच डाः पाठक सहित सबैलाई सम्मान गरिएको हो। सम्मानसँगै पाठकले नगद २ लाख ५५ हजार समेत प्राप्त गरेका छन् । पाठकले बुटवलको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल तथा अन्य केही निजी क्लिनिकमा लामो समयसम्म काम गर्दै अनुभव संगालेका छन्।

हाल उनी लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलले सञ्चालन गरेको कोरोना विशेष अस्पतालमा कोरोना फोकल पर्सनको रुपमा कार्यरत रहेका छन्। पुरस्कारको मूल्याकंन समितिमा डाः भगवान कोइराला, डा. लोसन कार्की, डा.सञ्जीव दुईत रहेका थिए। कोरोना महामारीको पहिलो लहरमा बुटवल लगाएत रुपन्देहीनै हटस्पट बनेको थियो । त्यस्तै दोस्रो लहरमा पनि रुपन्देहीमा संक्रमितको संख्या उच्च थियो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी