२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । भारतीय सीमा सुरक्षा बल (एसएसबी)ले महाकाली तर्ने क्रममा तुइन काटिदिँएको विरोधमा कपिलवस्तुमा विरोध प्रदर्शन गरिएको छ । नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी कपिलवस्तुको आयोजनामा शनिबार चन्द्रौटामा विरोध प्रदर्शन गरिएको हो ।

उनीहरुले ‘सीमामा भईरहेको भारतीय ज्यादती बन्द गर’, ‘लिपेलुक कालापानी हाम्रो हो’, ‘नेपाल र नेपालीमाथि भईरहेको हत्या हिंसा बन्द गर’ लगाएतका नारा र प्ले कार्ड सहित प्रदर्शनमा उत्रीएका हुन् । शुक्रबार दार्चुलाको व्यास गाउँपालिका–२ मालघाटमा महाकाली तर्ने क्रममा एसएसबीले तुइन काटिदिँदा ३५ वर्षीय जयसिंह धामी नदीमा बेपत्ता भएका थिए ।

यो पनि पढ्नुहोस् :

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार