१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । बुटवल फर्निचर उद्योग संघ रुपन्देहीले विहिबार वृक्षारोपण गरेको छ । तिलोत्तमा नगरपालिका–६ स्थित तिलोत्तमा पार्कमा संघको वार्षिक कार्यक्रम अन्तरगत कपुरको बिरुवा लगाइएको हो । प्राकृतिक रुपमा हेर्दा हरियाली हुने र पयार्वरण जोगाउने गरि प्रत्येक वर्ष वृक्षारोपण गर्दै आएको संघका अध्यक्ष सुरेन्द्र ज्ञवालीले बताए । यो वर्ष कपुरका ३० बढी बिरुवा रोपेको उनले बताए । संघका उपाध्यक्ष तेज प्रसाद पराजुली, संघका निर्वतमान अध्यक्ष विष्णु पाण्डे, सल्लाहकार माधव पौडेल, महासचिव असोक कुंवर, सचिव बाल्दर गोदार, कार्यक्रमका संयोजक भोजराज पाण्डेले वृक्षारोपणसंगै विरुवाको संरक्षणलाई जोड दिनुपर्ने बताए ।

तिलोत्तमा पार्कका अध्यक्ष दिपक पाठकले पार्कलाई सौन्दर्यिकरण गराउन सरकार र स्थानीय संघसंस्थाहरुको सहयोगमा अघि बढेको बताए । तिलोत्तमा नदी किनारको १५ विगाहा क्षेत्रफललाई संरक्षण गरेर तिलोत्तमा पार्कको पुर्वाधार तयार भएको भन्दै आन्तरिक र बाह्य पर्यटकको आकर्षणको केन्द्र बनाउन आफूहरु लागेको उनले बताए । यसअघि संघले वार्षिक रुपमा हिलपार्क, पिस पार्क, बुद्घ बिहार, शंकरनगर वन बाटिका तथा अनुसन्धान केन्द्रमा वृक्षारोपण गर्दै आएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड