१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

साउन १९,
काठमाण्डौं । अमेरिकाको ओहायो राज्यको डेटनमा अन्धाधन्धु गोली चल्दा ९ जनाको मृत्यु भएको छ। गोली लागेर १६ जना घाइते भएको डेटन प्रहरीले ट्वीटरमार्फत जानकारी दिएको छ। घाइतेहरुलाई अस्पताल लगिएको प्रहरीले जनाएको छ।

ओहायोमा कसले गोली चलायो भन्ने खुलेको छैन। प्रहरीले भने गोली हान्ने एक व्यक्तिको पनि मृत्यु भएको दाबी गरेको छ। हाललाई प्रहरीले गोली चलेको स्थान खाली गराइ अनुसन्धान गरिरहेको छ। अमेरिकाको टेक्ससमा रहेको एक सपिङ मलमा अन्धाधुन्ध गोली प्रहार भएको केही घण्टा नबित्दै ओहायोमा समेत गोली चलेको हो। टेक्ससमा भएको गोली प्रहारबाट २० जनाको मृत्यु भएको थियो भने २६ जना घाइते भएका थिए। अमेरिकी सञ्चारमाध्यमहरूका अनुसार सो आक्रमणमा संलग्न भएको आशंकामा २१ वर्षीय प्याट्रिक क्रुसियसलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो। 

प्रहरीले आज भएका घटनालाई ‘आन्तरिक आतंकवाद’ का रुपमा लिँदै अनुसन्धान गरिरहेको छ। ‘श्वेत नश्लवाद’ का कारण गोलीकान्ड भएको अनुमानका साथ एफबिआईले अनुसन्धान थालेको छ।  डेटन प्रहरीले घटनास्थल वरिपरि सावधानी अपनाउन भन्दै घटनाबारे केही सूचना थाहा भए जानकारी गराउन आग्रह गरेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ कर्णालीमा पाँच सय ४१ जनालाई डेङ्गु पश्चिम नवलपरासीमा चाडपर्वसँगै बजार अनुगमन तिब्र