२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन १८,
दोलखा । पहिरोले दोलखामा १० घर बगाएको छ । शुक्रबार राति जिल्लाको गौरीशंकर गाउँपालिकाङ१ जुँगुमा एक्कासी खसेको पहिरोमा परी २ जना बेपत्ता भएका छन् । मध्यरातमा पहिरो जान सुरु गरेपछि भागेर ज्यान जोगाएको स्थानीयबासीले बताएका छन् । पहिरोमा परी बेपत्ता हुनेहरुमा ५५ वर्षीय जगतबहादुर खत्री र १८ वर्षीय निसान खड्का रहेको दोलखाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी खगेन्द्रप्रसाद रिजालले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार बेपत्ता भएकाहरुको खोजी कार्य जारी छ । प्रहरीका अनुसार सो क्षेत्रका २२ घर विस्थापित भएका छन् । उनिहरुले आफ्नो थात्थलो छाडेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर