२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

भैरहवा । सिद्धार्थनगर नगरपालिकाको नयाँ प्रशासनिक भवन बुद्ध गुम्बा शैलीमा निर्माण हुने भएको छ । नगरपालिकाले भवन निर्माणका लागि चालु वर्षमा बजेट विनियोजन गरेको छ ।

५ तल्ले डिजाईन गरिएको भवनमा भुमिगत पार्किङ्गको सुविधा समेत हुनेछ । भवन निर्माणका लागि आजै सम्झौता भएको छ । श्री स्काई रामसागर जेभीले उक्त भवन ४ अक्टोबर २०२३ मा सम्पन्न हुने गरि १८ करोड ३७ लाख ४९ हजार ५ सय ३७ रुपैया ५१ पैसामा ठेक्का सम्झौता गरिएको नगर प्रमख हरि प्रसाद अधिकारीले जनाए ।

भवन सिद्धार्थ नगर नगरपालिकाको वडा नम्बर ५ हाल आइयुडिपी आयोजना (हाटबजार करणिमाई मन्दिर नजिकै) निर्माण हुनेछ । भवन बुद्ध धर्ममा आधारित बिहार वास्तुकलाको प्रयोग गरि निर्माण हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ? प्रतिनिधि सभामा पुरुषको वर्चश्व, प्रत्यक्षतर्फ १६५ मध्ये ९ जना मात्र यी हुन् महिला एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक