२१ मंसिर २०७९, बुधबार

Dec 7, 2022

बुटवल । रुपन्देहीका पत्रकार कृष्ण मल्ललाई मातृशोक परेको छ। बुटवल टुडे राष्ट्रिय दैनिकका सम्पादक तथा शिक्षा पत्रकार समाजका केन्द्रिय उपाध्यक्ष मल्लकी ममतामयी माता ७४ वर्षिया श्याम कुमारी मल्लको निधन भएको हो।केही समयदेखि स्वासप्रश्वास समस्याबाट ग्रसीत बुटवल–४ लक्ष्मिनगर निवासी ७४ वर्षिया मल्लको आईतबार निधन भएको हो।

स्व. मल्लका ३ जना छोरी र ४ जना छोराहरू छन् । स्व. श्याम कुमारी मल्लको निधन प्रति नेपाल पत्रकार महासंघ रूपन्देहीले पनि शोक बक्तव्य जारी गर्दै श्रद्धाञ्जली प्रकट गरेको छ । उनको आइबार कालिगण्डकी (रिडि) मा हिन्दू परम्पराअनुसार अन्त्येष्टि गरिएको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बहुविवाह गरेका व्यक्तिलाई समानुपातिक सूचीबाट हटाउन आयोगमा माग महाअभियोग टुंगो नलाग्दै अवकाश पाएर घर जाँदै चोलेन्द्रशमशेर जबरा जयपृथ्वी राजमार्गमा जिप दुर्घटना : चालकसहित ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भीर राजधानी सरेपछि दाङको राप्ती गाउँपालिकाले तोक्यो कोठा भाडा दर जिल्ला अस्पतालमै छैन जीवनजल बेलायती राजा चार्ल्स द्वितीयलाई अण्डा प्रहार गर्ने पक्राउपछि रिहा हेजिङ सुविधा दिने संस्था तोक्दै अर्थ मन्त्रालय खरिद अनुगमन कार्यालयलाई समेत नटर्ने ८ ठेकेदारलाई अन्तिम मौका निर्वाचन आयोगद्वारा समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँट, कसले कति पाए ? हँसिया प्रहारबाट एक युवाको मृत्यु, एक गम्भीर घाइते आफ्नो परिसरको फोहोर व्यवस्थापन गर्न काठमाडौं महानगरको ३५ दिने अल्टिमेटम ८ महिनापछि विलासिताको वस्तु आयात प्रविबन्ध खुल्यो दासढुंगा हत्याकाण्ड जाँचबुझ आयोग संयोजक प्रचण्डराजको निधन के–ड्रामा हेरेको भन्दै उत्तर कोरियामा दुई किशोरलाई मृत्युदण्ड खचाखच भरिएको बसमा बम विस्फोट, ६ जनाको मृत्यु पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना दशगजालाई नै असर पर्ने गरि रुपन्देहीको पक्लिहवा नजिक भारतको पर्खाल राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एकीकृत समाजवादीलाई साढे १८ हजार मत अपुग बुटवलका अव्यवस्थित बसोबासीलाई प्रमाणपत्र दिने तयारी भैरहवामा सामुहिक खेलकुद महोत्सवमा : १२ सय विद्यार्थी सहभागी