२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । रुपन्देहीका पत्रकार कृष्ण मल्ललाई मातृशोक परेको छ। बुटवल टुडे राष्ट्रिय दैनिकका सम्पादक तथा शिक्षा पत्रकार समाजका केन्द्रिय उपाध्यक्ष मल्लकी ममतामयी माता ७४ वर्षिया श्याम कुमारी मल्लको निधन भएको हो।केही समयदेखि स्वासप्रश्वास समस्याबाट ग्रसीत बुटवल–४ लक्ष्मिनगर निवासी ७४ वर्षिया मल्लको आईतबार निधन भएको हो।

स्व. मल्लका ३ जना छोरी र ४ जना छोराहरू छन् । स्व. श्याम कुमारी मल्लको निधन प्रति नेपाल पत्रकार महासंघ रूपन्देहीले पनि शोक बक्तव्य जारी गर्दै श्रद्धाञ्जली प्रकट गरेको छ । उनको आइबार कालिगण्डकी (रिडि) मा हिन्दू परम्पराअनुसार अन्त्येष्टि गरिएको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च