२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

बुटवल । पश्चिमाञ्चल यातायात व्यवसायी समितिमा कार्यरत कर्मचारीको मृत्यु भएकोमा उनको परिवारलाई राहात स्वरुप २ लाख प्रदान गरिएको छ । पश्चिमाञ्चल यातायात स्वतन्त्र कर्मचारी युनियन बुटवलका सदस्य स्व. प्रदीप थापाको ५८ वर्षको उम्मेरमा निर्धन भएको हो ।

आइतबार समितिको कार्यालयमा एक समारोहका बीच स्व. थापाको श्रद्धान्जली सभा गरिएको छ भने एक दिने शोक विदा गरिएको छ । शोक सभामा समितिको तर्फवाट १ लाख र यूनियनको तर्फवाट १ लाख गरि २ लाख रुपैयाँ थापाको परिवारलाई प्रदान गरिएको कार्यालय प्रमुख तथा नेपाल ट्रक यातायात कर्मचारी युनियनका महासचिव वाबुराम अधिकारीले बताए ।

सभामा पश्चिमाञ्चल यातायात व्यवसायी समितिका अध्यक्ष यम प्रसाद पाण्डे, वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रताव बहादुर कार्की, युनियनका पूर्व अध्यक्ष प्रकाश गैरे, समितिका महासचिव जीतबहादुर भाट, सल्लाहकार खगराज गौतम ,खेम गुरुङ, टोपलाल घिमिरे, लेखा प्रमुख ऋषिराम भट्टराई, लगायतले स्व थापाले समितिमा पुराएको योगदानको चर्चा गरेका थिए । विस २०६० साल देखि स्व. थापा समितिमा कार्यरत रहँदै आएका थिए । कार्यक्रम यूनियनका सचिव भूमिमाया रानाको सञ्चालन र अध्यक्ष शिव केसीको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दिक्क मानेर कार्यालयमा बस्ने भन्दै मालिकले निकालिदिए, अदालतले पुनर्वहाली गरिदियो लागुऔषधसहित ५ जना पक्राउ मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ?