१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । रोट्याक्ट क्लब अफ बुटवलमा नयाँ कार्यसमिती लाई पद हस्तान्त्रण गरिएको छ । योगिकुटीमा रहेको होटल पौवामा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि पद हस्तान्तरण, स्थापना दिवश र धन्यवाद ज्ञापन कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको हो । कार्यक्रममा वर्ष २०२०/२१ का अध्यक्ष सुमन अधिकारीले नवनिर्वाचित अध्यक्ष राजु पुन मगरलाई पद हस्तान्तरण गरेका हुन्।

Advertisement

कार्यक्रममा बोल्दै २०२०/२१ का अध्यक्ष अधिकारीले आफुले गरेका कार्यक्रमको बारेमा समिक्षा गर्दै कारोना महामारीको कारणले चाहेजसरी काम गर्न नसकेको बताउँदै आफ्नो कार्यकाल अवधीमा जम्मा १९ वटा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको समेत जानकारी गराएका थिए भने कार्यक्रम सम्पन्न गर्नको लागि साथ र सहयोग गर्ने सबै क्लबका मेम्बरलाई मायाको चिनोका साथै धन्यवनद ज्ञापन गरेका थिए । यस्तै नवनिर्वाचित अध्यक्ष पुनले कार्यक्रममा बोल्दै आफ्नो कार्यकाल अवधिमा क्लबका पुराना कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिदै थप नयाँ कार्यहरु गर्दै क्लबको उचाइलाई थप माथी पुर्याउने प्रतिवद्वता व्यक्त गरेका थिए भने सम्पूर्ण सदस्यहरुलाई साथ र सहयोगको लागि आव्हान गरेका थिए ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा रोटरी आर.आई. डिष्ट्रिक ३२९२ नेपाल भुटानका नोमिनी डिष्ट्रिक गभर्नर राजेन्द्र ध्वजुको उपस्थिति रहेको थियो भने विशिष्ट अतिथिहरुमा रोटरी आर.आई. डिष्ट्रिक ३२९२ नेपाल भुटानका डिष्ट्रिक एसिस्टेन्ट गभर्नर राजेन्द्र कार्की यसैगरी रोट्रयाक्ट डिष्ट्रिक ३२९२ नेपाल भुटानका इलेक्टे«ड डि.आर.आर. रोट्याक्टर लक्ष्मण खरेल त्यस्तै रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटवलका संस्थापक अध्यक्ष बोनिन पिया, यसैगरी क्लबको स्पोन्सर क्लब रोटरी क्लब अफ बुटवलका वर्तमान अध्यक्ष तारा प्रसाद उपाध्याय लगाएत अतिथिहरुमा रोट्याक्ट क्लब अफ बुटवलका संस्थापक पधादिकारी र पुर्व अध्यक्षहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।
.
कार्यक्रममा मन्तब्य राख्दै प्रमुख अतिथि तथा विशिष्ट अतिथिहरुले क्लबका नवनिर्वाचित अध्यक्ष राजु पुन मगरलाई बधाई दिदै थप क्रियाशिल ढंगले कार्यक्रमहरु गर्न आग्रह गरेका थिए भने क्लबका लागि आफुहरुले जुनसुकै बेला पनि सहयोग गर्न तयार रहेको बताएका थिए । नवनिर्वाचित अध्यक्ष तथा कार्यक्रमका अध्यक्ष राजु पुनले उपस्थित सबै अतिथिहरुलाई मायाको चिनो पदान गर्दै धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए ।

क्लबका निर्वाचित अध्यक्ष नवराज भण्डारीको स्वागत मन्तब्य रहेको कार्यक्रममा नवनिर्वाचित कोषध्यक्ष भेषराज पोखरेलले अध्यक्षको परिचय प्रस्तुत गरेका थिए भने कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव सुस्मिता श्रेष्ठले गरेकी थिइन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ यस्तो रहनेछ आजको मौसम