२१ मंसिर २०७९, बुधबार

Dec 7, 2022

परासी । जनता समाजवादि पार्टी पश्चिम नवलपरासीको आधिकारीक समिति को भन्ने विवाद चर्किदै गएको छ । जसपाको लुम्बिनी प्रदेश समायोजन कार्यदलले यसअघि वरिष्ठ नेता रहेका धरेन्द्र यादवलाई अध्यक्ष चयन गर्दै नयाँ जिल्ला कार्यकारीणी समिति पुर्नसंयोजन गरेपछि अहिले जसपामा आन्तरिक विवाद बढ्दै गएको छ ।

Advertisement

धरेन्द्र यादवलाई अध्यक्ष चयन गरेकोमा आपत्ति जनाएको अर्का अध्यक्ष मुकुरजी गिरी समूहले पुनःसंयोजनका क्रममा यादव समूहमा राखिएका ८ जनाले आफूहरु उक्त समितिमा नरहेको भन्दै गिरी समुहमै रहेको विज्ञिप्ती मार्फत जनाएका छन् ।

एकलौटी रुपमा गैरकानुनी तवरले यादवलाई अध्यक्ष बनाईएको भन्दै कोषाध्यक्षबाट वरिष्ठ नेता बनाईएका हरि नारायण चौधरी सहित जिल्ला कार्यकारणी समितिमा रहेका अनिरुद्र गौड, रामाज्ञा पाण्डे, जोग कुमारी चौधरी, राधेश्याम गौड, अगंद सहानी, नन्दकिशोर पंजियार र रामेश्वर केवटले यादव समुहमा नरहने स्पष्ट पारेका छन् ।

गत वर्षको चैत्रमा केन्द्रको समायोजन कार्यदलले पार्टीको विधान र निर्देशिका अनुसार मुकुरजी गिरीको अध्यक्षतामा जिल्ला कार्यकारीणी समिति गठन गरेको र यादव नेतृत्वको समिति अमान्य रहेको भन्दै विज्ञप्ती जारी गरेका हुन् । जसपा पश्चिम नवलपरासीमा अहिले तीन जना अध्यक्ष देखिएका छन् । यसअघि गिरी नेतृत्वको समिति प्रति असन्तुष्टि जनाउँदै विजय अग्रहरीले आफ्नो अध्यक्षतामा समानान्तर कमिटि घोषणा गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

महाअभियोग टुंगो नलाग्दै अवकाश पाएर घर जाँदै चोलेन्द्रशमशेर जबरा जयपृथ्वी राजमार्गमा जिप दुर्घटना : चालकसहित ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भीर राजधानी सरेपछि दाङको राप्ती गाउँपालिकाले तोक्यो कोठा भाडा दर जिल्ला अस्पतालमै छैन जीवनजल बेलायती राजा चार्ल्स द्वितीयलाई अण्डा प्रहार गर्ने पक्राउपछि रिहा हेजिङ सुविधा दिने संस्था तोक्दै अर्थ मन्त्रालय खरिद अनुगमन कार्यालयलाई समेत नटर्ने ८ ठेकेदारलाई अन्तिम मौका निर्वाचन आयोगद्वारा समानुपातिकतर्फको सिट बाँडफाँट, कसले कति पाए ? हँसिया प्रहारबाट एक युवाको मृत्यु, एक गम्भीर घाइते आफ्नो परिसरको फोहोर व्यवस्थापन गर्न काठमाडौं महानगरको ३५ दिने अल्टिमेटम ८ महिनापछि विलासिताको वस्तु आयात प्रविबन्ध खुल्यो दासढुंगा हत्याकाण्ड जाँचबुझ आयोग संयोजक प्रचण्डराजको निधन के–ड्रामा हेरेको भन्दै उत्तर कोरियामा दुई किशोरलाई मृत्युदण्ड खचाखच भरिएको बसमा बम विस्फोट, ६ जनाको मृत्यु पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना दशगजालाई नै असर पर्ने गरि रुपन्देहीको पक्लिहवा नजिक भारतको पर्खाल राष्ट्रिय दल बन्न नेकपा एकीकृत समाजवादीलाई साढे १८ हजार मत अपुग बुटवलका अव्यवस्थित बसोबासीलाई प्रमाणपत्र दिने तयारी भैरहवामा सामुहिक खेलकुद महोत्सवमा : १२ सय विद्यार्थी सहभागी अन्तर-विद्यालय क्रिकेटः काशी नोबल र शान्ति नमूना विजयी