२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

परासी । जनता समाजवादि पार्टी पश्चिम नवलपरासीको आधिकारीक समिति को भन्ने विवाद चर्किदै गएको छ । जसपाको लुम्बिनी प्रदेश समायोजन कार्यदलले यसअघि वरिष्ठ नेता रहेका धरेन्द्र यादवलाई अध्यक्ष चयन गर्दै नयाँ जिल्ला कार्यकारीणी समिति पुर्नसंयोजन गरेपछि अहिले जसपामा आन्तरिक विवाद बढ्दै गएको छ ।

Advertisement

धरेन्द्र यादवलाई अध्यक्ष चयन गरेकोमा आपत्ति जनाएको अर्का अध्यक्ष मुकुरजी गिरी समूहले पुनःसंयोजनका क्रममा यादव समूहमा राखिएका ८ जनाले आफूहरु उक्त समितिमा नरहेको भन्दै गिरी समुहमै रहेको विज्ञिप्ती मार्फत जनाएका छन् ।

एकलौटी रुपमा गैरकानुनी तवरले यादवलाई अध्यक्ष बनाईएको भन्दै कोषाध्यक्षबाट वरिष्ठ नेता बनाईएका हरि नारायण चौधरी सहित जिल्ला कार्यकारणी समितिमा रहेका अनिरुद्र गौड, रामाज्ञा पाण्डे, जोग कुमारी चौधरी, राधेश्याम गौड, अगंद सहानी, नन्दकिशोर पंजियार र रामेश्वर केवटले यादव समुहमा नरहने स्पष्ट पारेका छन् ।

गत वर्षको चैत्रमा केन्द्रको समायोजन कार्यदलले पार्टीको विधान र निर्देशिका अनुसार मुकुरजी गिरीको अध्यक्षतामा जिल्ला कार्यकारीणी समिति गठन गरेको र यादव नेतृत्वको समिति अमान्य रहेको भन्दै विज्ञप्ती जारी गरेका हुन् । जसपा पश्चिम नवलपरासीमा अहिले तीन जना अध्यक्ष देखिएका छन् । यसअघि गिरी नेतृत्वको समिति प्रति असन्तुष्टि जनाउँदै विजय अग्रहरीले आफ्नो अध्यक्षतामा समानान्तर कमिटि घोषणा गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च