२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

भैरहवा । रेनल्टको लागि भैरहवा र यस आसपासको लागि आधिकारीक बिक्रेता भैरहवा अटो कम्पनीले न्यू रेनल्ट काइगर सार्वजनिक गरेको छ।आइतबार भैरहवामा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि कम्पनीले उक्त नयाँ मोडलको कार सार्वजनिक गरेको हो ।

Advertisement

एसयूभी बर्गको यो कारको स्पोर्टी लुक रहेको र रेनल्टकै यस अघिका एसयूभी डस्टर र क्याप्चर भन्दा केहि सानो आकारको रहेपनि इन्जिन र शक्तिमा उनिहरु जस्तै रहेका कम्पनीका सर्विस इन्जिनियर बिरेन्द्र गुप्ताले जानकारी दिए । १ हजार सिसि क्षमता रहेको यो कारको ग्राउण्ड क्लियरेन्स २ सय ५ एमएम रहेको गुप्ताले जनाए । यस्तै ४ सय ५ लिटरको बुस्ट स्पेस रहेको उनले बताए ।

आजदेखि बिक्री सुरु भएको यो गाडीको मूल्य २८ लाख ४९ हजार देखि सुरु भै ३८ लाख १९ हजारसम्म रहेको कम्पनीका सन्चालक घनश्याम यादवले जनाए । कार्यक्रममा बोल्दै सिद्धार्थ उद्योग बाणिज्य संघका उपाध्यक्ष नेत्र प्रसाद आचार्यले पछिल्लो समय भैरहवामा अटोमोबाइल कम्पनीहरुले फडको मारेको बताए । पहिला गाडीहरु लिन परे काठमाडौ सम्म धाउनु परेको अवस्था रहेकोमा अहिले त्यो परिस्थिति सकिएको उनले बताए ।

उनले लुम्बिनी प्रदेशको नाममै अब गाडीहरु दर्ता गर्ने प्रकृया अगाडि बढाउन सञ्चालकहरुलाइ आग्रह गरे । देश संघीयतामा गै सके पनि अहिलेसम्म बागमती प्रदेशकै नाममा दर्ता हुँदै आएको पारिपाटी फेर्नुपर्ने उनले बताए । कम्पनीका सन्चालक घनश्याम यादवको अध्यक्षता, सिद्धार्थ उध्योग बाणिज्य संघका उपाध्यक्ष नेत्रप्रसाद आचार्यको प्रमुख आथित्यतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन डार्बिन रोक्का मगरले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार