११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

बुटवल। श्रीलंका र भारतबीचको एकदिवसीय क्रिकेटको श्रृंखला आजदेखि श्रीलंकामा सुरु हुँदै छ । श्रृंखलाअन्तर्गतको पहिलो खेल आज दिउँसो नेपालीसमयअनुसार सवा ३ बजेदेखि सुरु हुनेछ ।भारतीय टोली हाल दुई समूहमा विभाजित छ । एक टोली इंग्ल्यान्डसँगको टेस्ट श्रृंखलाको लागि उतै छ भने अर्को टोली सिमित ओभरको श्रृंखलाका लागि श्रीलंका पुगेको छ । श्रीलंका भ्रमणमा रहेको टोलीको कप्तानी शिखर धवनले गर्दैछन् ।

यता श्रीलंका क्रिकेट टोलीको कप्तानी दशुन शनकाले गर्दैछन् । पछिल्लो समय श्रीलंकन टोली त्यति लयमा देखिएको छैन । भर्खरै मात्र इंग्ल्यान्ड भ्रमणबाट फर्किएको श्रीलंकाले त्यहाँ भएका ६ खेलमा एक खेल पनि जित्‍न सकेन ।एकदिवसीय क्रिकेटको विश्‍व वरियतामा भारत चौथो स्थानमा छ भने श्रीलंका नवौं स्थानमा रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोटरी डाउनटाउनको डेगु रोकथाम र सचेतना अभियान समानुपातिक बन्दसूचीमा भएका त्रुटिहरु परिमार्जन गरिनेछ : कांग्रेस कार्यकाल सकिँयाे तर सरकारी सम्पतिमाथिकाे सांसदकाे रजाँई अझै सकिएन नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत