१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

साउन १४,

Advertisement

वीरगन्ज । प्रहरीले भारततर्फ गाँजा लैजाँदै गरेका ४ जनालाई पक्राउ गरेको छ । पर्सा प्रहरीको एक टोलीले वीरगन्जस्थित सुख्खा बन्दरगाह नजिकैबाट ८९ किलो गाँजा, एक बोलेरो जीप र ४ जना भारतीयलाई पक्राउ गरेको हो ।

बिआर २८ जी २७७० नम्बरको बोलेरो जीपमा बनाइएको ‘फल्स बटम’ भित्र राखेर भारततर्फ गाँजा लैजादै गर्दा उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । पक्राउ पर्नेमा बिहारको पूर्वी चम्पारण जिल्ला बिशुनपुर–३ का ३१ वर्षीय नुरमहमद हुसेन, पूर्वी चम्पारण फुलबरिया–११ का ३२ वर्षीय असलमआलम साइन, सोही ठाउँ बस्ने २८ वर्षीय ईर्साद साइन र पूर्वी चम्पारण शीतलपटी बस्ने ३० वर्षीय सुनिल साह रहेका छन् ।

प्रहरीले यसअघि साउन २ गते पर्साबाट नै मोटरसाइकल र भारतीय नम्बरकै गाडीमा एक सय २० किलोग्राम गाँजा भारत लैजाँदै गर्दा ४ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । केही समययता पर्सा हुँदै भारततर्फ लागू औषध तस्कर बढेको प्रहरीको भनाइ छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु