१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

साउन १२,
बुटवल । गुल्मी भार्सेली युवा विश्व सञ्जालले गुल्मी सत्यवति गाउ“पालिकाका पहिरोबाट विस्थापित भएकाहरुलाई राहत सामग्री वितरण गर्नुको साथै प्राथमिक स्वास्थ्य उपचार सेवा प्रदान गरेको छ ।

खाद्यान्न सहित प्रभावित क्षेत्रमा पुगेका सञ्जालको टोलीले सत्यवति गाउपालिका-४ लिम्घा र वडा नं ३ ठूलो लुम्पेकमा राहत सामाग्री वितरण गरेको हो । लिम्घामा साउन ९ गते चामल १५ बोरा, चिउरा २ बोरा, सोयाविन २ बोरा, प्याज १ बोरा, नुन १ बोरा, आलु १ बोरा, दाल १ बोरा, चाउचाउ १० काटुर्न, त्रिपाल २ थान, म्याट १ थान, वडा अध्यक्ष मार्फत प्रदान गरेको हो । त्यसैगरी ठूलो लुम्पेकमा चामल २५ बोरा, चिउरा ५ बोरा, सोयाविन ३ बोरा, प्याज १ बोरा, नुन २ बोरा, आलु २ बोरा, दाल २ बोरा, चाउचाउ २५ कार्टुन, त्रिपाल ३ थान, म्याट २ थान राहत सामाग्री साउन १० गते वडा अध्यक्ष रुकबहादुर राना मार्फत वितरण गरिएको थियो ।


सञ्जालको टोली स्वास्थ्य कर्मीसहित पुगेको थियो । टोलीले श्रीराम मावि अस्लेवा र ठूलो लुम्पेक धर्मपुर माविमा आश्रय लिईरहेका प्रभावितहरुको स्वास्थ्य चेकजाच गरी प्राथमिक उपचार गरेको थियो । साथै प्रभावित क्षेत्रमा प्राथमिक स्वास्थ्य उपचार बक्स र औषधी समेत हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ कर्णालीमा पाँच सय ४१ जनालाई डेङ्गु पश्चिम नवलपरासीमा चाडपर्वसँगै बजार अनुगमन तिब्र