१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

 बुटवल। लायन्स क्लब अफ बुटवल भृकुटी टाउनले मृगौला पीडितलाई आर्थिक सहयोग गरेको छ। क्लबका अध्यक्ष दीपक कार्कीको अक्ष्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा डिस्ट्रिक्ट एक्जिक्युटिभ चिफ अर्जुनमान सैँजू, डिस्ट्रिक्ट चिफ दीपक श्रेष्ठ, डिस्ट्रिक्ट डेप्युटी चिफ सन्दीप कसौधन,  डिस्ट्रिक्ट मेम्बर कौशलराज गैरे लगायतको सहभागितामा सहयोग गरिएको हो।

कार्यक्रममा बोल्दै डिस्ट्रिक्ट एक्जुकेटिभ चिफ अर्जुनमान सैँजुले थेरै भएपनि सहयोग गर्न पाउँदा खुसी लागेको बताउँदै आवश्यकता अनुसार अझै गर्दै जाने बताए। क्लब अध्यक्ष दीपक कार्कीले पीडितलाई आर्थिक रूपमा केही राहत होस भन्ने मनसायले राहत प्रदान गरेको बताए। कार्यक्रमको संयोजन क्लबका तृतीय उपाध्यक्ष निशा शर्माले गरेकी थिइन भने क्लबका प्रथम उपाध्यक्ष राम प्रसाद गौतमको सञ्चालनमा भएको थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने १ करोड मतगणना हुँदा कुन दलको कति मत ? सुकुमवासी समस्या समाधान गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालयले संयोजन गर्नुपर्छ : पूर्वप्रधानमन्त्री भट्टराई एक दर्जन निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा पर्दा बुटवलको सडक अलपत्र पार्ने ठेकेदारलाई उन्मुक्ति हार्दिक श्रद्धाञ्जली एन.बी. जी ! बाजुरा र स्याङ्जामा पुनः मतदान कहिले ? आज आयोगको बैठक बस्दै प्रतिनिधि सभा : १६१ स्थानको टुङ्गो लाग्यो, १ स्थानमा गणना जारी हुँदा ३ ठाउँ अन्यौलमा