११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022


साउन १२,
ग्लोबल आवाज
तिलोत्तमा । तेस्रो संस्करणको तिलोत्तमा प्रिमियर लिग असोज २५ गतेदेखि हुने भएको छ ।आयोजक तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिले शनिबार पत्रकार सम्मेलन गरि प्रतियोगिताको तयारी बारे जानकारी गराएको छ । प्रदेश ५ स्तरीय प्रतियोगिताको पुरस्कार राशी समेत रु एक लाख वृद्धि गरिएको प्रतियोगिता संयोजक दिपक भुर्तेलले जानकारी गराए । प्रतियोगिताको विजेताले नगद ४ लाख रुपैया, उपविजेता टिमले नगद २ लाखसहित शिल्ड, मेडल, प्रमाणपत्र तथा म्यान अफ दी सिरिजले नगद २० हजार प्राप्त गर्ने उनले बताए ।

त्यसैगरी बेष्ट ब्याट्सम्यान, बेष्ट बलरलाई नगद १० हजार शिल्ड, इमर्जिङ प्लेयरलाई नगद ५ हजार, शिल्ड तथा हरेक प्रतियोगितामा भ्यालुयवर प्लेयर र पचास रन बनाउने खेलाडीलाई नगद १ हजार, शिल्डबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए । त्यस्तै एक टिमलाई टिम फेयर प्ले अवार्ड घोषित गरी नगद ४० हजार तथा प्रत्येक खेलमा म्यान अफ दी म्याच घोषित गर्दै नगद एक हजार ५ सयबाट पुरस्कृत गरिने उनले बताए ।

प्रतियोगिता आयोजनाका लागि कुल २५ लाख खर्च हुने आयोजकले बताएका । पत्रकार सम्मेलनमा रुपन्देही जिल्ला क्रिकेट समितिका अध्यक्ष प्रशान्त विक्रम मल्लले प्रतियोगिताको सफलताको शुभकामना दिएका थिए । प्रतियोगिता गतबर्ष जस्तै नवजिवन युवा क्लबको खेल मैदान तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६, दश नम्बरमा आयोजना गरिने आयोजकले जानकारि दिए । तिलोत्तमा क्रिकेट बिकास समितिका अध्यक्ष अच्युतराज ढुंगानाको अध्यक्षतामा सम्पन्न् पत्रकार सम्मेलनको संचालन सचिव राजेन्द्र केसिले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत सिक्लेस हाइड्रोपावरको आईपीओ बाँडफाँट रवीन्द्र मिश्र भोलि राप्रपा प्रवेश गर्ने, वरिष्ठ उपाध्यक्ष पद पाउने लुम्बिनी शिक्षा निकेतनको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली बंगलादेशमा डुंगा दुर्घटनाः मृत्यु हुने ५१ पुगे