१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

बेनी । लगातारको वर्षाको कारण सडक सञ्चालन नहुँदा पार्क गरेर राखिएको गाडी पहिरोले क्षति पुगेको छ । बेनी–जोमसोम सडकखण्ड अन्तर्गगत म्याग्दीको रघुगंगा गाउँपालिका–३ तिल्केनीमा पार्किङ गरि पाँचवटा वटा गाडीमा क्षति पुगेको हो ।

Advertisement

बेनी–जोमसोम सडक खण्डको रघुगंगा–३ गलेश्वर नजिक सडक अबरुद्ध बनेपछि गायत्री मन्दिर अगाडि सडकमै पार्किङ गरि राखिएका तीनवटा बोलेरो, एक पीकअप बोलेरो र एक हाइलक्स गाडीमा क्षति पु¥याएको प्रहरीले जनाएको छ । गाडीलाइ अन्यत्र भन्दा सुरक्षित ठाउँ हेरेर राखिएकोमा रातमा पहिरो खसेर सवारीमा क्षति पु¥याएको उप्रहरीका भनाई छ ।

शर्मा गजुरमुखी जेभीका प्रोजेक्ट म्यानेजर नरेन्द्र न्यौपानेका अनुसार काभ्रे भिरमा हिजो ब्लाष्ट गरेर सडकको अवरोध हटाउने प्रयास भए पनि सफल नभएकोले आज पुनः ब्लाष्ट गर्न पर्ने देखिएको छ । गलेश्वर नजिकै भएको सडक अबरोधले गर्दा पेट्रोलियम पदार्थ ढुवानी हुन नसक्दा अबका दिनमा समस्या बढ्ने देखिएको न्यौपानेले बताए । न्यौपानेले भने–‘गलेश्वर नजिकको सडक अबरोध नहट्ने हो भने भोलिबाट मेसिनमा हाल्ने तेल हुँदैन, खाद्यान्न पनि सकिदैछ, त्यसैले रघुगंगा ३ को अवरोध नहट्दा त्यसभन्दा माथिको अवरोध हटाउन नसकिने अवस्था आउन लाग्यो ।’


अविरल वर्षाको कारण बेनी–जोमसोम सडक पछिल्लो चार दिनदेखि अबरुद्ध रहेको छ । बेनी–जोमसोम सडक खण्डको अन्नपूर्ण गाउँपालिका–३ काभ्रे भिर, रुप्से छहरा एवम् रघुगंगा गाउँपालिका–३ गलेश्वर पारी सडक अबरुद्ध रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय म्याग्दीका सूचना अधिकारी इन्सपेक्टर वीरेन्द्रराज गुरुङले बताए ।

पोखराबाट मुस्ताङ सरुवा भएर जान लाग्नुभएका प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्रीनाथ पौडेल शुक्रबार बेनी आएकोमा सडक अवरुद्ध हुँदा बेनीमै रोकिनुभएको थियो । सडक छिट्टै खुल्ने सम्भावना कम देखिएकोले पैदल नै मुस्ताङतिर लागेको छु–प्रजिअ पौडेलले भने । प्रजिअ पौडेलले भन्नुभयो अहिले म बैशरी पुगेको छु, गाडी पाएको ठाउँमा चड्नुपर्ला नत्र पैदलै भए पनि जिल्लामा पुग्नु प(यो भनेर हिडेँ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई दोलखा प्रदेश सभा (ख)मा एमालेका केसी विजयी शुभकामनासहित धनराजलाई पद्माको सुझाब : ‘आगामी दिनमा तपाईबाट लोकतन्त्र अपहरित नहोस्’ माया लुहारका हत्या आरोपित सशस्त्र प्रहरी जवान पक्राउ मित्रपार्कमा खानेपानीको पाइपलाइन बिछ्याउन सडकमै खाल्डो, सवारी आवागमन प्रभावित पूर्वप्रहरीका सन्तानलाई विद्यालय र प्रहरी भर्ना छनोटमा प्राथमिकता दिइने