१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

परासी । राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले मृत्यु संस्कारमा समयसापेक्ष परिवर्तन आवश्यक रहेको बताएका छन।

जनमोर्चा नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पश्चिम)का सल्लाहकार तिलक सुवेदीका पिता शालिकरामको १२ औँ दिनका पुण्यतिथिमा सुनवलमा आयोजित शोकसभालाई सम्बोधन गर्दै नेता केसीले अव्यावहारिक संस्कार परिवर्तनका लागि सांस्कृतिक आन्दोलन जरुरी रहेकामा जोड दिए ।

जनमोर्चाका सल्लाहकार सुवेदीले मृत्यु संस्कार रुढीवादी र अवैज्ञानिक भएको बताउँदै आफ्ना मातापिताको क्रियाकर्म नगरेको जानकारी बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती जेलमै बसेर रेशमले जिताइदिए बुवा र श्रीमतीलाई देउवा क्याविनेटका १२ मन्त्री : कसले जिते, कसले हारे ? समानुपातिकतर्फ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तेस्रो, कुन दलको मत कति ?