१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना संक्रमित केही दिन यताको तुलनामा घटेका छन् । १ सय देखि २ सयसम्म दैनिक परीक्षणमा ४० देखि ५० दैनिक संक्रमित थपिएपनि आज भने ९ जना मात्रै संक्रमित थपिएका हुन्। पछिल्लो २४ घण्टाको अवधिमा १३१ जनाको कोरोना परीक्षण गरिएको थियो । पछिल्लो २४ घण्टामा ४४ जना संक्रमणमुक्त भएका छन् ।

स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा तिलोत्तामा नगरपालिकमा ५, बुटवल उपमहानगरपालिकामा २, देवदह नगरपालिका र सुद्धोधन गाउँपालिकामा १/१ जना संक्रमित थपिएका हुन्। पछिल्लोे २४ घण्टामा कोरोनाबाट कसैको पनि मृत्यु भएको छैन ।
जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको ५०४ पुगेको स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ । जिल्लामा हाल कोरोनाका संक्रिय संक्रमितको संख्या ३३८ रहेको छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माओवादी लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष बरालले दिए राजीनामा कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती जेलमै बसेर रेशमले जिताइदिए बुवा र श्रीमतीलाई देउवा क्याविनेटका १२ मन्त्री : कसले जिते, कसले हारे ?