२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

ग्लोबल आवाज, साउन ११, तिलोत्तमा

Advertisement

रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीको आफ्नो ३५७ औ नियमित वैठक तथा वृक्षारोपण कार्यक्रम, एवम् रोटरीयन र नन रोटरीयनहरु बिचको को परिचयात्मक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । रोटरी क्लव अफ रुपन्देही तथा रोट्रयाक्ट क्लव अफ रुपन्देहीको संयोजनमा ति. न. पा वडा नं १० को सेमरा स्वास्थ्य चौकि परिसरमा विभिन्न जातका बिरुवाहरु वृक्षारोपण गरि कार्यक्रम गरिएको हो ।

रोटरी रुपन्देहीले सेमरा स्वास्थ्य चौकीको स्तरोन्नति गरि कम्तीमा १० शैयाको मातृ शिशु अस्पाल निर्माण गर्ने लक्ष्य राखेको वारे स्थानीय सरोकारवाला संग पनि उक्त कार्यक्रममा छलफल सम्पन्न गरेको छ ।

ति. न. पा वडा नं १० का वडाध्यक्ष व्यासमुन थारुको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको सो कार्यक्रमा वडाध्यक्ष थारुले सामाजिक सेवाभावका साथ मानवीय सेवाको कार्यमा लागिपरेको रोटरी रुपन्देहीको प्रशंसा गर्दै रोटरी रुपन्देहीले प्रस्ताव गरेको प्रसुति अस्पताल निर्माणको लागि आवश्यक सहयोग गर्ने प्रतिवद्दता व्समेत ब्यक्तगरेका थिए ।

ति. न. पा वडा नं ७ का अध्यक्ष दुर्गा प्रसाद पाण्डे, वडा नं ११ का अध्यक्ष मुक्तिनारायण चौधरी तथा सामाजिक अगुवा कृष्ण पौडेलले रोटरी रुपन्देहीले प्रस्ताव गरेको अस्पताल निर्माण गर्ने लक्षमा सवै स्थानीयबासी एकजुट भई होस्टेमा हैसे गरि साथ दिन तैयार रहेको र आफुहरु पनि सहयोग गर्न आतुर रहेको प्रतिवद्धता व्यक्त गरेका छन् ।

कार्यक्रममा तिलोत्तमा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष गुणानिधि भण्डारी र स्थानीय सिर्जनशिल आमा समुहकी सीता पौडेल लगाएतले रोटरीले गरेका कामको प्रशंसा गरेका थिए भने रोटरी डिष्ट्रिक्ट ३२९२, जोन १७ का असिस्टेन्ट गर्भनर रो. गोपाल प्रसाद न्यौपाने, क्लवका पुर्व अध्यक्षहरु रो. राजकुमार पाण्डे, रो. देवानन्द पाण्डे, क्लवका वर्ष– २०१९–२०२० का प्रस्ताबित अध्यक्ष रो. राम प्रसाद खरेल, मेम्वरसिप डाईरेक्टर रो. हेमराज पौडेल र वृक्षारोपण कार्यक्रम संयोजक रो. भुपाल गीरीले पनि आ–आफ्नो भनाई राखेका थिए ।

क्लवका अध्यक्ष रो.सुरज खत्रीको अध्यक्षतामा भएको सो कायक्रमा, अध्यक्ष खत्रीले रोटरी रुपन्देहीले डिष्ट्रिकर ग्लोवल ग्रान्ट अन्तर्गत स्थानीय स्रोत समेत संकलन गरी १ करोड ५० लाख रुपैयाको लागतमा १० शैयाको मातृ शिशु अस्पताल निर्माण गर्ने लक्ष्य राखोको र सोही अनुसार अस्पताल निर्माणको प्रस्ताव गरिएको जानकारी गराएका थिए ।

रोटरीयन, रोट्रयाक्टर, नन रोटरीयन र स्थानीय गरि २५० जना बढीको उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव सुवोध भट्टराईले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर