२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन ११,
ग्लोबल आवाज

बुटवल । जनवादी गायत जीवन शर्माका गीतले देश र जनतालाई अचम्मको उर्जा दिने गर्छ । मुलुकका विभिन्न राजनीतिक आन्दोलन होस वा सामाजिक आन्दोलनमा उनले सिर्जना गरेका र गाएका गीतहरु देश र जनतासँग जोडिएका हुन्छन् । सधै सरल र साधारण जीवन शैलीमा रहँदै आएका उनले विभिन्न समयमा सिर्जना गरेका सबै गीतहरु सधै नयाँ जस्तै लाग्छ । उनैले सिर्जनाको गरेको ‘मै दुःखी किसान’ बोलको गीत नयाँ रुपमा म्यूजिक भिडियो सहित बजारमा ल्याउने तयारी गर्दै छन् । गीत रेकर्ड तथा म्यूजिक भिडियो निर्माणका लागि सहयोगका लागि समेत उनले अपेक्षा व्यक्त गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर गण्डक ब्यारेजका ३६ वटै ढोका खोलियो, सतर्क रहन आग्रह काठमाडौंका नदिमा बहाव बढयो, उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह