१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल–१७ राजीगञ्जका अर्जुन गुरुङले आफ्नो जन्मदिनको अवसरमा करिब लाख बराबरको खाद्यय सामग्री राहत विरतण गरेका छन् । गुरुङले आफ्नाे २९ औं जन्मदिनकाे अवसरमा सोमबार बुटवलका विभिन्न आश्रम, सडक बालबालिका तथा सडकाश्रित कुकुरहरुलाई खाना तथा खाद्य सामग्री प्रदान गरेका हुन् ।

जन्मदिनका अवसरमा सामाजिक उत्तरदायित्व र मानवीय सेवाभावका कारण आफूले राहत सामग्री वितरण गरेको उनले बताए । फुलबारी गाइजका उपाध्यक्ष समेत रहेका २९ वर्षिय गुरुङले बुटवल–११ देविनगरमा अवस्थित अपाङ्ग तथा अनाश्राम, लुम्बिनी अपाङ्ग, दृष्टिविहिन तथा अनाथाश्रम र सिद्धकुमार वृद्धाश्रमका जेष्ठ नागरिकहरुलाई चामल, दाल, नून, तेल, चाउचाउ लगायतका खाद्य सामग्री वितरण गरेका हुन् । यसैगरी सडक बालबालिका, सडकमा रहेका बेसाहरा कुकुरलाई समेत खाना खुवाएका थिए । फुलबारी गाइजका अध्यक्ष शिव राना, युवा नेता हसन्त तामाङ तथा फुलबारी गाइजका सदस्यहरुको उपस्थितीमा उनले ९६ हजार बढीका राहत सामग्री वितरण गरेका थिए ।

विश्वव्यापी कोरोना महामारीले मानव जीवन अस्तव्यस्त भइरहेका बेला जन्मदिन तथा अन्य विभिन्न बहानामा गरिने फजुल खर्चलाई सामाजीक र मानवीय कार्यमा खर्च गर्ने उद्देश्यले राहत वितरण गरेको गुरुङले बताए । अन्य युवाहरुले समेत अनावश्यक खर्च गर्नुको साटो यसरीनै सामाजिक सेवा र मानवीय सेवामा खर्च गर्न सके जन्मदिन र आफूले मनाउने खुसीयालीको सार्थकता रहन सक्ने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर) नेपालमा थप ५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि रातभर सुत्दैनन् बुटवलकाे ज्योतिनगरबासी, टालटुले उपायले रोकिएला पहिरो ? माओवादी गुल्मीका पुराना नेता कार्की केन्द्रिय सदस्यमा मनोनित