२० मंसिर २०७८, सोमबार

Dec 6, 2021

दाङ । दाङमा एक पुरुषले बञ्चरो प्रहरी गरी श्रमतीको हत्या गरेका छन् । घोराही उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ३ बेलवा निवासी ५७ वर्षीय मुकुन्दलाल चौधरीले आफ्नै श्रीमती ४६ वर्षिया स्याना चौधरीको हत्या गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रवक्ता मुकुन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिए ।

बुधबार साँझ घरायसी बिबादका हुँदा मुकुन्दलालले श्रीमती स्याना चौधरीलाई टाउकोमा बञ्चरो प्रहार गरी सक्त घाइते बनाएका थिए । घाईते स्यानाको मेडिकल कज कोहलपुरमा उपचारका क्रममा बिहीवार दिउँसो मृत्यु भएको उनले बताए । बञ्चारो प्रहार गर्ने मुकुन्दलाललाई प्रहरीले नियन्त्रण लिइ थप अुनसन्धान गरिरहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुकुम पूर्वमा स्तनपान कक्ष लोप भए ढिँकी,जाँतो, घट्ट र कोल टिप्परको ठक्करबाट अटाेमा सवार बाबू-छोराको मृत्यु, ४ जना घाइते राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देनले गरे पदभार ग्रहण नेपालमा पनि भेटियो कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट ओमिक्रोन बालुवाटारबाट देउवाको सन्देश : पार्टीको आन्तरिक चुनावमा मै बलियो देखिएँ, सभापतिमा उठ्छु प्यानलकै घातको कारण पराजित भए: पाठक एशिया कप क्रिकेटका लागि खेलाडी छनोट प्रदेश २ मा कांग्रेस अधिवेशन केन्द्रीय महाधिवेशनपछि चिसो बढेसँगै जाडो छल्न बेँशी झार्दै भेडीगोठ इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी १४ को मृत्यु, ९ जना बेपत्ता कांग्रेस लुम्बिनी: रुपन्देहीको शून्य सहभागिता ! भारतमा ओमिक्रोनका २१ संक्रमित भेटिए नयाँ भेरियन्टबाट बच्न प्रदेश सरकार सक्रिय गृहमन्त्री खाँणलाई आफ्नै प्रदेशमा ठूलो धक्का अछामका १० वटै पालिकामा माओवादी केन्द्रको संगठन विस्तार सान्जेन जलविद्युत कम्पनीले बोलायो साधारणसभा अछामका कैदीबन्दीहरूका लागि सिपमूलक तालिम बुटवल-नारायणगढ सडकखण्डको म्याद थप गर्न माग एनएआरएनएका महासचिवकाे आग्रह- निर्वाचनको वातावरण तयार हाेस्