११ मंसिर २०७८, शनिबार

Nov 27, 2021

दाङ । अबिरल वर्षासँगै आएको पहिरोले सल्यानमा ४ वटा गाडीमा क्षति भएको छ । राप्ती राजमार्ग अन्तरगत दाङ-सल्यान सडकखण्डको कपुरकोट गाउँपालिका ३ बसारे नजिकै आएको पहिराले ४ वटा गाडीमा क्षति पुर्याएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानले जनाएको छ ।

पहिरोले सडक अवरुद्ध भएपछि रोकी राखेका रा १ ज १६२ नम्बर को एम्बुलेन्स, ना १ ख ८७८६ नम्बर को टिप्पर, एउटा ट्रक र एउटा मिनिट्रकमा माथीबाट खसेको पहिरोले क्षति पुर्याएको हो । सडक अवरुद्ध हुँदा बाटोमा रोकी राखेको अवस्थामा सडक माथिबाट ठूलो पहिरो आउँदा टिप्पर आधा पुरिएको छ भने एम्बुलेन्सको सिसा फुटेको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरी चौकी कपुरकोटबाट प्रहरी नायब निरीक्षक याम बहादुर बस्नेतको कमाण्डमा ५ जनाको प्रहरी टोली खटीएर जेसीबिद्वारा गाडी निकालिएको छ । पहिरोका कारण दुई दिनदेखि राजमार्ग अवरुद्ध भएको छ ।

केहिसमय पहिरो पन्छ्याए पनि फेरि पहिरो झर्नेक्रम जारी रहेकोले राजमार्ग अवरुद्ध छ । निरन्तर पानी परिरहँदा सडक खुलाउन समस्या भएको प्रहरीको भनाइ छ । मेसिन लगाएर सडक खुलाउने प्रयास भइरहे पनि पहिरो झरी रहेकाले समस्या भएको हो । पानी परेसँगै जिल्लाको प्रमुख नदि शारदामा पनि पानीको बहाव उच्च रहेको छ । अहिले शारदा नदी आफ्नो क्षेत्र छोडेर नदि छेउका खेतहरुमा समेत पसेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

झापाकी इन्दिरासँग ‘इन्गेजमेन्ट’मा बाँधिए मुकुन्द घिमिरे पार्टी भित्र हुने निर्वाचनले ठूलो द्वन्द्व जन्माउँछ : डा. भण्डारी केमिकल एण्ड मेडिकल सप्लायर्स एसोसियशन नेपालको साधारणसभा तिलोत्तमामा कोसी ब्यारेजमा हाम फालेका एक जनाको मृत्यु सरकारलाई बिजुली खपतको चिन्ता, जनता पोल हेर्न बाध्य रुपन्देहीको भैरहवामा ट्रकको ठक्करबाट बाबुछोराको मृत्यु मुख्यमन्त्री राईले भने- म रचना रिमाललाई वान साइड लभ गर्छु राजनीतिमा देखिएको पथभ्रष्ट र अराजकता सच्याउने नेतृत्व आउँछ : ओली बन्द सत्रमा ओलीले भने : प्रतिकृयावादीको षड्यन्त्रका कारण प्रतिपक्षमा पुगियो कांग्रेस रुपन्देहीको सभापतिमा रामकृष्ण खाँण सर्वसम्मत रुपमा चयन पाँच घण्टा ढिला गरी सौराहमा सुरु भयाे एमालेको बन्दसत्र भोट माग्न सुरु गरेका भीम रावलले भने- ओलीकाे सहमति प्रयासबारे जानकारी छैन एमाले १० औँ महाधिवेशन : घनश्याम भूसाल उपाध्यक्षमा उठ्ने एमाले दशौं महाधिवेशन : नेम्वाङलाई राष्ट्रपति, अष्टलक्ष्मीलाई उपराष्ट्रपतिको आश्वासन एमालेको कुम्भमेलामा विचारलाई निषेध गरियाे : प्रचण्ड टिपरको ठक्करले स्कुटर चालकको मृत्यु माओवादी केन्द्र पुनर्गठित गर्दै अघि बढेका छौं: प्रचण्ड ओली बन्दसत्र स्थल प्रवेश, तर अझै सुरु भएन बैठक एमालेको राष्ट्रिय महाधिवेशन र युवा नेतृत्व कर नबुझाउने करदातामाथि कारबाही सुरु