११ मंसिर २०७९, आईतवार

Nov 27, 2022

बुटवल । बुटवल उपमहानगरपालिकाले कोरोना महामारीका कारण समस्यामा परेका जनताहरुलाई राहत वितरणमा लागेको छ । उपमहानगरले राहत आवश्यक पर्ने नागरिकहरुले सम्बन्धित टोल तथा वडा कार्यालयको सिफारिससहित सम्पर्क गर्न आह्वान गरेको छ ।

‘महामारी र यसलाई नियन्त्रणका निम्ति लगाइएको निषेधाज्ञाका कारण आफ्नो दैनिक गुजारा चलाउन सकस भएका नागरिकलाई उपमहानगरले तोकेको मापदण्ड बमोजिमका दैनिक उपभोग्य वस्तु (अत्यावश्यक खाद्य सामग्री) अर्थात् राहत उपलब्ध गराइएको छ । यसप्रकारको राहत आवश्यक परेको खण्डमा आफ्नो टोल विकास संस्था र सम्बन्धित वडा कार्यालयको प्रमाणिकरण गरिएको सिफारिस सहित उपमहानरगपालिकाको कार्यालयमा सम्पर्क गर्नुहुन सूचित गरिन्छ ।’–सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इलाम १ र सुनसरी ४ मा रोकिएको मतगणना सुरु मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु क्युएफएक्स बुटवलले तेस्रो वार्षिकत्सोवको अवसरमा टिकटमा छुट लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयले १८ औं स्थापना दिवस सप्ताहव्यापी मनाउँदै देउवाका ६ मन्त्री पराजित आमनिर्वाचनमा राप्रपाको फड्को लुम्बिनी प्रदेशमा एमाले बन्यो ठूलो दल यी तीन उम्मेदवार, जसले अर्घाखाँचीमा सबैभन्दा कम मत प्राप्त गरे उत्तर कोरियाको लक्ष्य विश्वको बलियो आणविक शक्ति प्राप्त गर्नु होः किम जोङ उन चितवनमा गैंडा मृत्यु प्रकरणमा मुछिएका ठेकेदारलाई लुम्बिनीमा ३ अर्बको ठेक्का ! १५७ क्षेत्रको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन पार्टीले कति सिट जित्यो ? अमेरिकामा हुवावे र जेडटीइले उत्पादन गरेका दूरसञ्चार उपकरण विक्रीमा प्रतिबन्ध रेल्वे कम्पनीले कर्मचारी भर्ना खुलायो, चालकदेखि टेक्निसियनसम्म १० जना माग प्रत्यक्षतर्फ १५४ सिटको टुङ्गो लाग्दा यी ११ स्थानमा बाँकी गुल्मीमा धान उत्पादन घट्यो, करिब २८ हजार मेट्रिकटन उत्पादन तुराँग वहुप्राविधिक शिक्षालय विपन्न विद्यार्थीकाे सहारा एमाले उपाध्यक्ष सुवासचन्द्र नेम्वाङ विजयी गिरिराजमणिलाई हराउँदै एमालेका लक्ष्मी महतो विजयी आफूमाथि गोली प्रहार भएपछि पहिलो पटक सार्वजनिक कार्यक्रममा देखिए खान प्रचण्ड र भारतीय राजदूत श्रीवास्तवबीच भेटवार्ता