२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022


Advertisement

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सरकारले स्थापना गरेको कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रण कोषमा सिद्धार्थ बैंकले रु १० लाख सहयोग गरेको छ। बुधबार मुख्यमन्त्री कार्यालयमै पुगी सिद्धार्थ बैंक ,बुटवल शाखा प्रमुख चन्द्रदेव पौडेलले रु १० लाखको चेक मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेललाई हस्तान्तरण गरेको बैंकका सम्पर्क अधिकृत सुबोध बस्यालले ग्लोबल आवाजलाई जानकारी गराए । सहयोग हस्तान्तरणका लागि बैंकका बुटवल शाखा प्रमुख पौडेल ,सम्पर्क अधिकृत बस्याल सहित सञ्चालन अधिकृत दिलिप दुलाल पनि मुख्यमन्त्री कार्यालय पुगेका थिए ।

कोरोना संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणका लागि लुम्बिनी प्रदेशका जनतालाई सहयोग होस् भनी गत वर्ष पनि बैंकले १० लाख सहयोग गरेको थियो। सहयोग रकमको चेक बुझेपछि मुख्यमन्त्री पोखरेलले संक्रमणमा सबैको सहकार्य आवश्यकता रहेको बताउँदै सबै मिलेर कोरोना संक्रमण रोकथाम र नियन्त्रणमा लाग्न आग्रह गरे । सिद्धार्थ जस्तै अन्य बैंक र संघसंस्थाले पनि सहयोग गरेकोमा धन्यवाद व्यक्त गर्दै उनले निरन्तरताको लागि पनि अनुरोध गरे ।

बैंकले देशका सातै प्रदेशमा १०/१० लाख सहयोग गर्ने योजना र निर्णय अनुसार लुम्बिनी प्रदेशमा पनि थप १० लाख सहयोग गरेको सिद्धार्थ बैंक ,बुटवल शाखा प्रमुख चन्द्रदेव पौडेलले बताए । उनले भने ‘महामारी र संकटमा जनताप्रति सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत हामीले गत वर्ष पनि सहयोग गरेका हौं । यस वर्ष नयाँ भेरियण्टको कोरोना संक्रमण बढ्दो रहेको हुँदा रोकथाम र नियन्त्रणमा टेवा पुगोस् भनेर थप १० लाख रुपैंया सहयोग गरेका छौं । यससँगै आज देशभरका सातै प्रदेशमा १०/१० लाख सहयोग प्रदान गर्ने कार्यक्रम रहेको छ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री देउवा र भारतीय समकक्षी मोदीले मायादेवी मन्दिरमा एकसाथ गरे प्रार्थना भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी लुम्बिनीमा, देउवाले गरे स्वागत भरतपुरमा रेनु भन्दा विजय ४३ मतले अगाडि धनगढीमा मतान्तर बढाउँदै स्वतन्त्र उम्मेदवार हमाल दिल्लीको तापक्रम ४९ डिग्री सेल्सियस, सर्वसाधारणलाई घरभित्रै बस्न अनुरोध भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी आज ६ घण्टाको लागि नेपाल आउँदै बुटवलमा खेलराज पाण्डेय १८१४ मतले अघि तिलोत्तमामा एमालेको विजयी सुरुवात, गठबन्धनलाई हराउँदै वडा १ को अध्यक्षमा गिरी सैनामैना २ मा गठबन्धनलाई हराउँदै एमालेका कंडेल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस २०९ मतले पछाडी चितवनका २० वडाको मतपरिणाम सार्वजनिक, कांग्रेस ९ र एमाले ६ वडामा विजयी पोखराको पहिलाे नतिजा : १ मा एमाले, २ मा कांग्रेस विजयी तिलोत्तमामा खाँण र चापागाईं बीच कडा प्रतिस्पर्धा जारी गौतमबुद्ध विमानस्थलमा पहिलाे अन्तर्राष्ट्रिय उडान, जजिरा एयरबेजको जहाज अवतरण बुटवल उपमहानगर-१९ मा प्यानलसहित एमाले विजयी लुम्बिनी प्रदेशसहित यी स्थानमा वर्षाकाे सम्भावना, भाेलि हावाहुरी चल्नसक्ने दाङको बङ्गलाचुलीमा गठबन्धन दल विजयी देवदहमा एमालेको अग्रता कायमै, काँग्रेस १६९ मतले पछाडी तिनाउमा गठबन्धनलाई हराउँदै बहुमत वडासहित एमालेको जित लुम्बिनी भ्रमणले नेपाल–भारत सम्बन्ध अझ मजबुत बनाउने छ : भारतीय प्रधानमन्त्री मोदी