११ मंसिर २०७८, शनिबार

Nov 27, 2021

बुटवल । नयाँ भेरियन्टसहितको कारोना संक्रमण बढेपछि नवलपरासी पश्च्मिको मालपोत कार्यालय बन्द हुने भएको छ । मालमोत कार्यालयले आज एक सूचना जारी गर्दै मंगलबारदेखि जेठ ४ गतेसम्मका लागि कार्यालयबाट हुने सम्पूर्ण सेवा बन्द गरिएको जनाएको छ ।

‘सेवाग्रहीहरुप्रतिकोे अत्यधिक चाप र नयाँ भेरियन्ट सहितको कोमिट १९को संक्रमण बढिरहेको हुँदा यस कार्यालयबाट प्रदान गरिने सेवालाई विभिन्न मितिमा संकुचित गराएर सेवा प्रदान गर्ने प्रयास गरिरहेकोमा कोड १९ को संक्रमण तिव्र गतिमा बढिरहेको र यस कार्यालयका कर्मचारी समेतमा कोरोना पोजेटिभ भएको साथै कोमिडको कारणले यस जिल्लाका स्थानीय तहबाट प्रदान गरिने सेवाहरु समेत बन्द हुँदै गैरहेकोले यसै अवस्थामा सेवा प्रवाह गरिरहदा संक्रमण फैलिने जोखिम बढेकोले विभिन्न व्यक्ति तथा निकायको सुझाव समेतलाई मध्यनजर गरि यस कार्यालयबाट प्रदान गरिने सम्पूर्ण सेवाहरु मिति २०७८/०१/२१ देखि २०७८/०२/०४ सम्मको लागि बन्द गरिएको व्यहोरा सबैको जानकारीको लागि यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ। यस सूचना बाट सेवाग्राहीमा पर्ने जाने असुविधा प्रति कार्यालय क्षमाप्रार्थी छ।’–सूचनामा भनिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पार्टी भित्र हुने निर्वाचनले ठूलो द्वन्द्व जन्माउँछ : डा. भण्डारी केमिकल एण्ड मेडिकल सप्लायर्स एसोसियशन नेपालको साधारणसभा तिलोत्तमामा कोसी ब्यारेजमा हाम फालेका एक जनाको मृत्यु सरकारलाई बिजुली खपतको चिन्ता, जनता पोल हेर्न बाध्य रुपन्देहीको भैरहवामा ट्रकको ठक्करबाट बाबुछोराको मृत्यु मुख्यमन्त्री राईले भने- म रचना रिमाललाई वान साइड लभ गर्छु राजनीतिमा देखिएको पथभ्रष्ट र अराजकता सच्याउने नेतृत्व आउँछ : ओली बन्द सत्रमा ओलीले भने : प्रतिकृयावादीको षड्यन्त्रका कारण प्रतिपक्षमा पुगियो कांग्रेस रुपन्देहीको सभापतिमा रामकृष्ण खाँण सर्वसम्मत रुपमा चयन पाँच घण्टा ढिला गरी सौराहमा सुरु भयाे एमालेको बन्दसत्र भोट माग्न सुरु गरेका भीम रावलले भने- ओलीकाे सहमति प्रयासबारे जानकारी छैन एमाले १० औँ महाधिवेशन : घनश्याम भूसाल उपाध्यक्षमा उठ्ने एमाले दशौं महाधिवेशन : नेम्वाङलाई राष्ट्रपति, अष्टलक्ष्मीलाई उपराष्ट्रपतिको आश्वासन एमालेको कुम्भमेलामा विचारलाई निषेध गरियाे : प्रचण्ड टिपरको ठक्करले स्कुटर चालकको मृत्यु माओवादी केन्द्र पुनर्गठित गर्दै अघि बढेका छौं: प्रचण्ड ओली बन्दसत्र स्थल प्रवेश, तर अझै सुरु भएन बैठक एमालेको राष्ट्रिय महाधिवेशन र युवा नेतृत्व कर नबुझाउने करदातामाथि कारबाही सुरु अध्यक्षसहित सबै पदमा सर्वसम्मत हुन्छ: योगेश भट्टराई