२० मंसिर २०७८, सोमबार

Dec 6, 2021

बुटवल । देशभर सक्रिय संक्रमित थपिरहेको बेला वैशाख १७ गतेको संक्रमित तथ्यांक अनुसार रुपन्देही दोस्रो नम्वरमा परेको छ । काठमाडौमा २४ सय ४ संक्रमित थपिँदा रुपन्देहीमा ४ सय ७३ संक्रमितहरु थपिएका हुन्। यस्तै लुम्बिनी प्रदेशको अर्को जिल्ला बाके तेस्रो नम्वरमा छ । बाकेमा ४ सय २२ संक्रमित थपिएका हुन । त्यसै गरि दाङ जिल्ला ५औ नम्वरमा छ । दाङमा २ सय ५२ संक्रमित थपिएका हुन ।

बर्दिया जिल्ला १५ औ नम्वरमा छ । वैशाखमा १७ गते मात्र ५० संक्रमित थपिएका थिए । त्यस्तै पश्चिम नवलपरासी पनि १७ नम्वरमा छ । १७ गते ४६ संक्रमित थपिएका थिए । रोल्पा १८ नम्वरमा रहेको छ जहाँ ४४ संक्रमित थपिएका थिए । पाल्पा २० औ नम्वरमा छ । जहाँ ४३ संक्रमित थपिएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देनले गरे पदभार ग्रहण नेपालमा पनि भेटियो कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट ओमिक्रोन बालुवाटारबाट देउवाको सन्देश : पार्टीको आन्तरिक चुनावमा मै बलियो देखिएँ, सभापतिमा उठ्छु प्यानलकै घातको कारण पराजित भए: पाठक एशिया कप क्रिकेटका लागि खेलाडी छनोट प्रदेश २ मा कांग्रेस अधिवेशन केन्द्रीय महाधिवेशनपछि चिसो बढेसँगै जाडो छल्न बेँशी झार्दै भेडीगोठ इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी १४ को मृत्यु, ९ जना बेपत्ता कांग्रेस लुम्बिनी: रुपन्देहीको शून्य सहभागिता ! भारतमा ओमिक्रोनका २१ संक्रमित भेटिए नयाँ भेरियन्टबाट बच्न प्रदेश सरकार सक्रिय गृहमन्त्री खाँणलाई आफ्नै प्रदेशमा ठूलो धक्का अछामका १० वटै पालिकामा माओवादी केन्द्रको संगठन विस्तार सान्जेन जलविद्युत कम्पनीले बोलायो साधारणसभा अछामका कैदीबन्दीहरूका लागि सिपमूलक तालिम बुटवल-नारायणगढ सडकखण्डको म्याद थप गर्न माग एनएआरएनएका महासचिवकाे आग्रह- निर्वाचनको वातावरण तयार हाेस् इजाजत नलिई बैकिङ कारोबार गर्ने पक्राउ नदीजन्य पदार्थको अवैध उत्खनन रोक्न माग गृहमन्त्री खाँण काँग्रेस भित्र असफल, जोगिएन रुपन्देहीको विरासत