११ मंसिर २०७८, शनिबार

Nov 27, 2021

गुल्मी । गुल्मीमा थप दुई जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । कोभिड –१९ ब्यवस्थापन केन्द्र गुल्मीका फोकल पर्शन गोपाल कार्कीका अनुसार रेसुङ्गा नगरपालिका-१ तम्घासमा बस्दै आएका ४८ वर्षिय पुरुषको शनिबर बिहान २.३० बजे लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा मृत्यु भएको हो । त्यस्तै बुटवलमा बस्दै आएकी इस्मा गाउँपालिका कि ७६ वर्षिया महिलाको भैरहवा यूनिभर्सल मेडिकल कलेजमा मृत्यु भएको कार्कीले बताए ।

महिलाको बैशाख १३ गते र १६ गते कोरोना पोजेटिभ रिपोर्ट आएको थियो । यो सहित गुल्मीका मृतकको संख्या २२ पुगेको छ । गुल्मीसहित विभिन्न जिल्ला तथा अस्पतालमा गरी हालसम्म कोरोना संक्रमणबाट २२ जना गुल्मेलीको मृत्यु भएको हो । गत वर्ष १३ जना र पछिल्लो दुई हप्तामा ९ जनाको ज्यान गइसकेको छ । यस अबधिमा २२८ जना संक्रमित भएको कार्कीले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यको नाम प्रस्ताव गर्ने अधिकार ओलीलाई, भीम रावलकाे फरक मत झापाकी इन्दिरासँग ‘इन्गेजमेन्ट’मा बाँधिए मुकुन्द घिमिरे पार्टी भित्र हुने निर्वाचनले ठूलो द्वन्द्व जन्माउँछ : डा. भण्डारी केमिकल एण्ड मेडिकल सप्लायर्स एसोसियशन नेपालको साधारणसभा तिलोत्तमामा कोसी ब्यारेजमा हाम फालेका एक जनाको मृत्यु सरकारलाई बिजुली खपतको चिन्ता, जनता पोल हेर्न बाध्य रुपन्देहीको भैरहवामा ट्रकको ठक्करबाट बाबुछोराको मृत्यु मुख्यमन्त्री राईले भने- म रचना रिमाललाई वान साइड लभ गर्छु राजनीतिमा देखिएको पथभ्रष्ट र अराजकता सच्याउने नेतृत्व आउँछ : ओली बन्द सत्रमा ओलीले भने : प्रतिकृयावादीको षड्यन्त्रका कारण प्रतिपक्षमा पुगियो कांग्रेस रुपन्देहीको सभापतिमा रामकृष्ण खाँण सर्वसम्मत रुपमा चयन पाँच घण्टा ढिला गरी सौराहमा सुरु भयाे एमालेको बन्दसत्र भोट माग्न सुरु गरेका भीम रावलले भने- ओलीकाे सहमति प्रयासबारे जानकारी छैन एमाले १० औँ महाधिवेशन : घनश्याम भूसाल उपाध्यक्षमा उठ्ने एमाले दशौं महाधिवेशन : नेम्वाङलाई राष्ट्रपति, अष्टलक्ष्मीलाई उपराष्ट्रपतिको आश्वासन एमालेको कुम्भमेलामा विचारलाई निषेध गरियाे : प्रचण्ड टिपरको ठक्करले स्कुटर चालकको मृत्यु माओवादी केन्द्र पुनर्गठित गर्दै अघि बढेका छौं: प्रचण्ड ओली बन्दसत्र स्थल प्रवेश, तर अझै सुरु भएन बैठक एमालेको राष्ट्रिय महाधिवेशन र युवा नेतृत्व