२१ मंसिर २०७८, मंगलवार

Dec 7, 2021

बुटवल । लोक दोहोरी विधामा तिज महामारी काण्ड , ओए कान्छु म प्रदेश जान्छु, रिवन केशैमा लगायतका गीतबाट चर्चा कमाउन सफल कलाकार पुरुषोत्तम पौडेलले जाली मायाले बोलको गीत बजारमा ल्याएका छन् ।

Advertisement

शिब पौडेलको शब्द रचनामा सजिएको जालीमायाले बोलको गीतमा पौडेलले आफै अभिनयसमेत गरेका छन् । यो उनको दोस्रो अभिनय हो । उनले आफ्नै गीत ए निर जाले बाट अभिनय सुरु गरेका थिए । ए निर जाले बोलको गीतको सफलता सँगै पौडेलले जाली मायाले बोलको गीतमा समाजको सोचाइले प्रेम तथा परिवारमा प्रत्यक्ष असर पार्ने नेपाली समाजलाई चित्रित गरेका छन् ।

गीतको अभिनयलाई आधार मानेर हेर्ने हो भने समाजमा रहेका विसंगतीहरुको विरुद्ध जादाँ परिवार र प्रेमनै गुमाउनुपर्ने अवस्था गीतमा प्रष्टसँग देखा परेको छ । उपत्यका बाहिर छयाङ्कन गरिएको गीतमा पुरुषोत्तम पौडेलको लय तथा स्वर रहेको छ भने महिला तर्फ समिक्षा अधिकारीले आवाज दिएकको निमार्ता टोली उमंग फिल्मस् प्रालिले जनाएको छ ।

लोक दोहोरी,आधुनिक,चलचित्र विधाका करिब सयौँ गीतमा शब्द दिएका रचनाकार शिब पौडेलको शब्द रहेको गीतको एरेन्ज कमल सौरागले गरेका छन् । मारुनील स्टुडीयोमा रेर्कडिङ भएको उक्त गीत सुमन र खुमन रानाले रेर्कड गरेका थिए भने गीतको अडियो सम्पादन कुमार रानाले गरेका हुन् ।

कपिल लामाले निर्देशन गरेको गीतको सम्पादन तथा कलर भने शिब पौडेलले गरेका छन् । गीतमा सारिका के.सी,पुरुषोत्तम पौडेल,शिब पौडेल,खेम बा, गोमा न्यौपाने,आशिस्मा न्यौपाने तथा सलिना मगर लगायतका कलाकारलाई देख्न सकिन्छ । शनिबार बिहान साढे सात बजे सार्वजनिक गरिएको गीत पुरुषोत्तम पौडेल युटुव च्यानलमा हेर्न सकिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

काँग्रेस केन्द्रिय सदस्यकामा लुम्बिनीका ऊर्जा, जलस्रोत मन्त्री रानाको उमेद्वारी झापामा वर्षमा आठ सय बढी हराउँछन्, मान्छे हराउँदा आधा मात्र भेटिन्छन् राष्ट्रियसभा निर्वाचन कार्यतालिका : २० पुसमा मनोनयन, ५ दिनपछि अन्तिम नामावली, ६ घण्टा मतदान सभापतिको साझा उम्मेदवार चयन गर्न चाक्सीबारीमा पौडेल-कोइराला समूहको बैठक सुरु इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी ३४ को मृत्यु सीमा नाकामा ओमिक्रोनको त्रास : भारतबाट भित्रिनेहरू विशेष निगरानीमा ओमिक्राेन बिरामीले भरिए अस्पताल मालीमा भएको आतङ्कवादी हमलाको संयुक्त राष्ट्रसंघको सुरक्षा परिषदद्वारा निन्दा राप्रपालाई ज्ञानेन्द्र शाहको भजनमण्डली बनाउन दिन्नँ : कमल थापा तीन जोनका लागि रु पाँच करोड विनियोजन न्यानो घर निर्माणमा आर्थिक अभाव कमल थापालाई पार्टी फुटाउन पाथीभारा देवीको कसम बाधक ! कांग्रेस महाधिवेशन : १३ पदाधिकारीसहित एक सय ३४ जना निर्वाचनबाट चुनिँदै नारायणी नदी तटबन्धनका लागि पाँच अर्ब जुटाइँदै, भरतपुर महानगरको सक्रियता मकवानपुरमा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएकी महिलाको मृत्यु ओली भेट्न बालकोट जाँदै बारका पदाधिकारी, प्रधानन्यायाधीश हटाउन अनुरोध गर्ने प्रधानमनन्त्री कप प्रदेशस्तरीय टि २० : आज सिरहा र महाेत्तरी तथा सर्लाही र बाराबीच भिडन्त टर्कीमा कोरोनाको सङ्क्रमण बढ्दै, एकै दिनमा २० हजारमा संक्रमण खोप लगाएकी महिलाको कोरोनाबाट मृत्यु कांग्रेस महाधिवेशन : पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने संख्या बढ्यो