२१ मंसिर २०७८, मंगलवार

Dec 7, 2021


बुटवल । रुपन्देहीमा दिनप्रतिदिन कोरोनाका संक्रमित बढ्दै गएका छन् । जिल्लामा पछिल्लो २४ घण्टाको अवधीमा गरिएको कोरोना परीक्षणको क्रममा ५४ प्रतिशत भन्दा धेरैमा कोरोना संक्रमण देखिएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा ८४६ जनाको कोरोना परीक्षण गर्दा ५४ प्रतिशत भन्दा बढी अर्थात ४५९ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा बुटवल उपमहानगरपालिकामा २१६, सिद्धार्थनगर नगरपालिकामा ७३, तिलोत्तमा नगरपालिकामा ८७, देवदह नगरपालिकामा २०, सैनामैना नगरपालिकामा १६, सियारी गाउँपालिका र ओमसतिया गाउँपालिकामा ७/७, मायादेवी गाउँपालिकामा र कन्चन गाउँपालिका र सुद्धोधन गाउँपालिकामा ८/८ जना,गैडहवा गाउँपालिका, रोहिणी गाउँपालिका, कोटहिमाई गाउँपालिका र लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकामा २/२ जना र मर्चवारी गाउँपालिकामा १ जनामा कोरोना संक्रमण पु्ष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ ।

यस्तै बितेको २४ घण्टामा ४ जना संक्रमितको मृत्यु भएसँगै कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १९१ पुगेको छ । साथै जिल्लामा हाल २ हजार ९३० जना कोरोनाका संक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सीमा नाकामा ओमिक्रोनको त्रास : भारतबाट भित्रिनेहरू विशेष निगरानीमा ओमिक्राेन बिरामीले भरिए अस्पताल मालीमा भएको आतङ्कवादी हमलाको संयुक्त राष्ट्रसंघको सुरक्षा परिषदद्वारा निन्दा राप्रपालाई ज्ञानेन्द्र शाहको भजनमण्डली बनाउन दिन्नँ : कमल थापा तीन जोनका लागि रु पाँच करोड विनियोजन न्यानो घर निर्माणमा आर्थिक अभाव कमल थापालाई पार्टी फुटाउन पाथीभारा देवीको कसम बाधक ! कांग्रेस महाधिवेशन : १३ पदाधिकारीसहित एक सय ३४ जना निर्वाचनबाट चुनिँदै नारायणी नदी तटबन्धनका लागि पाँच अर्ब जुटाइँदै, भरतपुर महानगरको सक्रियता मकवानपुरमा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएकी महिलाको मृत्यु ओली भेट्न बालकोट जाँदै बारका पदाधिकारी, प्रधानन्यायाधीश हटाउन अनुरोध गर्ने प्रधानमनन्त्री कप प्रदेशस्तरीय टि २० : आज सिरहा र महाेत्तरी तथा सर्लाही र बाराबीच भिडन्त टर्कीमा कोरोनाको सङ्क्रमण बढ्दै, एकै दिनमा २० हजारमा संक्रमण खोप लगाएकी महिलाको कोरोनाबाट मृत्यु कांग्रेस महाधिवेशन : पदाधिकारी र केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी घोषणा गर्ने संख्या बढ्यो जातीय दंगामा परी ४८ जनाको ज्यान गयो घरेलु हिंसाका उजुरी मिलापत्रमै सीमित : २४ उजुरी पर्दा १८ मा मिलापत्र ! काठमाडौं र ललितपुरका कांग्रेस सभापतिलाई दायाँ-बायाँ राखेर प्रकाशमानले खोले सम्पर्क कार्यालय रुपन्देहीमा २५ हजार सदस्यलाई आवद्ध गर्ने अनेरास्ववियूको अभियान मणिउजेशद्वारा असहाय बालबालिकालाई सहयोग