१५ मंसिर २०७८, बुधबार

Dec 1, 2021

बुटवल । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले कोरोना संक्रमणको दर थेग्नै नसक्ने अवस्थामा पुगेको भन्दै सचेत रहन अपिल गरेको छ । मन्त्रालयले शुक्रबार एक विज्ञप्ति जारी गर्दै उपचारका लागि अस्पतालमा शैय्या समेत उपलब्ध गराउन नसकिने अवस्थामा पुगेको जनाएको छ ।

मन्त्रालयका सह–प्रवक्ता समिरकुमार अधिकारीद्वारा हस्ताक्षरित अपिलमा भनिएको छ–‘स्वास्थ्य प्रणालीले थेग्नै नसक्नेगरी संक्रमण बढेकोले, अस्पतालमा राखेर हेरचाह गर्न अस्पताल शैय्या उपलब्ध गराउन नसकिने अवस्था भइसकेको छ ।’ मन्त्रालयले रुपन्देहीसहित देशका अति प्रभावित १४ वटै जिल्लामा उच्च सतर्कता अपनाउन अपिल गरेको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक र उपकरण अभावले थला परेको अस्पताल तिनाउको हरियाली गाउँमा लैंगिक हिंसा विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम अपाङ्गता भएका व्यक्तिका कुरा उठान गर्न माग गर्दै पत्रकारलाई कलम वितरण उद्योगमैत्री वातावरण बनाऊँ : प्रदेश प्रमुख शेरचन एकीकृत समाजवादीको कार्यालय उद्घाटन गर्न बुटवल आउँदै माधव नेपाल चोरीका मोटरसाइकल चलाउने दुई पक्राउ राष्ट्रपति भण्डारीले जारी गरिन् ६ अध्यादेश एशियाको उत्कृष्ट बैंकको उपाधि एनएमबी बैंकलाई राष्ट्रिय गौरबका आयोजनाहरुको प्रगतिबारे लुम्बिनी सरकारको चासो कांग्रेस प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटनसत्र भोलि, प्रदेश-२ का केही जिल्लामा विवाद कायमै रंगशालामा युथ एथ्लेटिक्स हुँदा लिग तालिका परिवर्तन रुपन्देहीका पत्रकारद्वय कंडेल र नेपाललाई रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार तीन हजार पर्यटन मजदूरलाई राहत मतदाता नामावली संकलन पालिकाबाटै गरिने भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ ओमिक्रोन भेरियन्टको कारण जापानले रोक्यो नयाँ आगमन उडान बुकिङ वैदेशिक व्यापार ६५ प्रतिशतले वृद्धि राप्रपा-एमाले अधिवेशनः शुभकामना दिन चितवन पुगे थापा, तर ओली भृकुटीमण्डप पुगेनन् नेपालमा थप ३१६ जनामा कोरोना संक्रमण, ३ को मृत्यु मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवकको मृत्यु