२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल। पश्चिम नवलपरासीमा १ थान पेस्तोल सहित एक जना पक्राउ परेका छन ।पश्चिम नवलपरासीको सुस्ता गांउपालीका वडा नं ५ तरेनी निवासी २२ बर्षीय सुनिल भेडिहारलाई रामनगर प्रहरी चौकीले सोमबार लोड गरेको पेस्तोल सहित पक्राउ गरेको छ ।
सोमबार विहान नेपाल भारत सीमा क्षेत्र सुस्ता गांउपालीका वडा नं ५ रामनगरमा पर्ने ४ नं ठोकरमा भारतबाट नेपाल तर्फ आउँदै गरेको अवस्थामा पक्राउ गरेको हो ।
भारतीय नम्बर प्लेटको युपी ५७ ए जेड ५०१९ नम्बरको मोट स्थित भारत तर्फबाट नेपालतर्फ आउदै गरेका उनलाई प्रहरीले रोकी चेकजाँच गर्ने क्रममा पेस्तोल सहित पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीका प्रहरी नायव उपरीक्षक राजु लामाले बताए ।
प्रहरीले उनको साथबाट एक राउण्ड चेम्बर लोड भएका टाइप ५४ जस्तो देखिने म्याग्जिन सहितको पेस्तोल बरामद गरी सार्वजनिक गरेको छ । पक्राउ परेका सुनिल भेडिहारलाई नियन्त्रणमा लिएर आवश्यक अनुसन्धान थालिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा